Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

navigace Becker 7827

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 11:27 pm    Předmět: navigace Becker 7827 Citovat

Hledám pomoc.
Dcera mi omylem vymazala SDkartu s mapami Europe_V20.map. Jelikož DVD od navigace je zničené, nemám jak ji znova nahrát. Proto se obracím zde, zda by mi někdo nepomohl. A již kopií DVD, nebo odkazy na soubory na netu, kde je lze stáhnout. Díky za pomoc. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 7:08 am    Předmět: Re: navigace Becker 7827 Citovat

ČERT_z_Bx napsal:
Hledám pomoc.
Dcera mi omylem vymazala SDkartu s mapami Europe_V20.map. Jelikož DVD od navigace je zničené, nemám jak ji znova nahrát. Proto se obracím zde, zda by mi někdo nepomohl. A již kopií DVD, nebo odkazy na soubory na netu, kde je lze stáhnout. Díky za pomoc. Confused

Zkoušel si to obnovit? Zkus použít program ZAR.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:42 am    Předmět: Citovat

DVD obnovit nelze, protože se sloupala aktivní vrstva,ve které byl záznam, vypadalo jako to jedno holé CD, nebo DVD které dávají do komínků s disky na vypalování. SD kartu nechtěně vyformátovala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

I potom formátování bych to zkusil.
http://www.slunecnice.cz/sw/zero-assumption-recovery/
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

Si myslím, že to asi neklapne, je to 4gigo SD a ona si ho vyformátovala, nasypala MP3ky, přenesla do jináho kompu, naformátovala, nasypala fotky, dala do toho prvního kompu zase naformátovala a dala mp3 a takhle přesunula několik desítek giga mezi kompy, prostě blondýna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak to není šance, já myslel, že je to jen zformátovaný.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Tak si myslím,že novou navigačku mi bůh asi nepřeje. Problém s poškozeným DVD jsem vyřešil šalamounsky, požádal jsem výrobce o možnost stažení DVD přímo z jeho stránek, z tajné sekce, kupodivu mi vyhověl a zaslal přístup, zároveò mi ale poslal nabidku aktualizace mapových podkladů za 99Euro. Nevyužil jsem ji, jelikož na jednom shopu s navigacemi jsem objevil 4Gb SD s aktualizovanými mapami za 1200Kč i s poštovným. Samozřejmě jsem ji koupil. A jakmile došly nové mapy, nacpal jsem SDkartu do navigace a ouha, upadly Windows na papulu. Po chvíli pátrání jsem objevil důvod, před vložením nové SD se měl jeden soubor rozzipovat a nahrát na prázdnou SD a ta nejdříve dát do navigace, aby se přizpůsobil soft. Holt jsem blb, jen se hrozím co ještě vyvedu, než ji spustím a začnu používat Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)