Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kompatibilní rádio s ovladáním na volantu.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Jedeme dál: nyní již i rádia Clarion a pak byla odhalena ještě jedna verze pro rádia Panasonic (pokročilejší verze s DVD).

Rádio se vstupem DO těchto značek
  • JVC
  • Blaupunkt
  • Panasonic
  • Pioneer
  • Sony
  • Alpine
  • Kenwood
  • Clarion

tedy spojím s kterýmkoli volantem z koncernu PSA a nyní i Opely z 90. let (obě značky s výjimkou multiplexových aut, přibližně do r.v. 2001).

Více pak zde: http://pavel.lajsner.sweb.cz/swc/

Další značky zatím nejeví zájem a už mě skoro ani nenapadají. Jejich výskyt bude řídký.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
varec



Založen: 12.5.2009
Příspěvky: 29
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 2:12 pm    Předmět: Rádio s dálkovým ovládáním Citovat

Prosím o radu.
Dostal jsem na rozebrání X1 2.0i r.v.1995 bez airbagu a je tam rádio Blaupunkt PH1-C s ovl. na volantu.
Chtěl bych ho dát do své Xantie 1 r.v. 1995 ale má volant s airbagem,kde po stranách jsou záslepky, kam patří orig.tlačítka ovládání. Je toto možné a co budu potřebovat ? Někde jsem četl, že budu potřebovat jiný kontaktní kroužek pod volant a samo ještě ovládače na volant.V šachtě kam patří radio jsou tři konektory, takže kabel k ovládání tam asi je a někde bych jeho druhý konec našel.
Øešení by bylo dát tam volant i rádio komplet, ale chtěl bych zachovat funkci airbagu.
Možná se ozve někdo, kdo má potřebné komponenty z bouračky a prodal by je. V tom případě navrhněte cenu.
Díky za vaše rady.
Vladimír
_________________
Xantia X1 1.6i,r.v.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:35 pm    Předmět: Citovat

varec: Nejsem si jist, zda se u auta s airbagem nedělá "multifunkční kroužek" i na rádio na volantu. Každopádně to bude ten kroužek chtít, kroužek jen k bagu se použít nedá (vede od kroužku k bagu jen tlustý červený drát). Ta tlačítka (s těmi plasty) by se dala samotná sehnat na vrakovišti i s kroužkem (mě to vyšlo celkem asi na 200 kč). Kabely by měly býti přímo na kroužku.


Je fakt, že já to měl jednodušší, já "dodělával" originální ovládání na volantu na volant bez bagu. Tam stačilo sehnat jen ten horní kryt s tlačítky, kroužek a převodníček od Pavla. A jsem nad míru spokojen. Smile
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
varec



Založen: 12.5.2009
Příspěvky: 29
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Majk.z: Díky za odpověď, už jsem zjistil, že tam musím dát nový kroužek /nemyslím tím k bagu/a od toho potom vedou kabely dál.Nevím jestli to takhle bude fungovat.V nejhorším případě tam dám volant a rádio a budu bez airbagu.
_________________
Xantia X1 1.6i,r.v.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)