Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kompatibilní rádio s ovladáním na volantu.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GrafikBob



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 8:22 am    Předmět: Kompatibilní rádio s ovladáním na volantu. Citovat

Ahoj Všem houpajícím se Xantiakům.Měl bych na vás jeden dotázek a doufam že se najde některý z Vas,kdo mi poradí.Pred cca dvěma měsíci jsem si koupil Xantii Break 2.0 Hdi z roku 2000.Má ovladání radia na volantu (jak jinak že),ale v autě již nebylo original rádio a to co tam bylo,bohužel s volantem nekomunikuje.A teď přichází čas na mou otázku.Neví někdo kde by se dalo sehnat originalní rádio do Xantie a kolik to tak asi koštuje pořidit si tohle rádio,aby má Xantia byla kompletní? Smile Popřípadě neví někdo,jake si pořídit jiné rádio,aby bylo kompatibilní s ovladaním na volantu? Všem kdo se pokusí mi alespoò trochu poradit,předem moc a moc děkuje čerstvy člen Vašeho Xantia klubu GrafikBob.A přeji Všem krásné dny plné příjemného houpaní. GrafikBob

P.S. samozřejmě bych rád radio s CD popřípadě přehrávajíci i mp3.
_________________
GrafikBob
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Grafiku co se kouknout třeba sem je to dost podobný dotaz http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=186
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libor bx



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Není problém sehnat radio které se dá napojit tak aby ovládaní pod volantem fungovalo. Např. Blaupunkt i jiní značk. výrobci tyto rádia dělají,ale počítej tak s cenovou hladinou okolo 7tis.Kč a na horu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Koupit radio s MP3 uz dneska neni problem. Ceny znackovych radii se pohybujou od 2.500...
Pri koupi bych si dal pozor na to, aby melo radio moznost pripojeni DO... A dalsi vec, podivat se na NETu, jestli se da sehnat k tomuto vybranemu radiu redukce pro pripojeni origo ovladani z volantu.
Jinak ta redukce je v cenovy relaci od 2tis.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

jak uz jsem psal v jinem prispevku radia ALPINE se daji propojit bez problemu s redukci primo od vyrobce radia cena redukce by mela byt do 1000,-
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swissmade



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 32
Bydliště: Vrbičany

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 11:10 am    Předmět: Citovat

Není problém, většina radii má připojení na DO, jen jestly maj redukci na Xantii, mám JVC a redukci mají na webu za 1500,- což je docela dost za blbej kabel, ale tak co, časem do něj půjdu, i když si dokážu vystačit bez něj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

swissmade napsal:
Není problém, většina radii má připojení na DO, jen jestly maj redukci na Xantii, mám JVC a redukci mají na webu za 1500,- což je docela dost za blbej kabel, ale tak co, časem do něj půjdu, i když si dokážu vystačit bez něj...

Ahoj, Který web máš na mysli. Mám taky JVC. Redukce sice existují, ale chce to mít také vhodné orignální autorádio. S originálním CLARIONEM PU1562A jsou problémy. Něco jsem psal už na http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=6311.
Jen pro informaci, ten "blbej kabel" není zas až tak blbej, když tak na to koukám, tak tam bude i procesor. Jarda
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swissmade



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 32
Bydliště: Vrbičany

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Teď si nejsem jistej, ale viděl sem to snad před skoro rokem přímo na stránce JVC, když sem ho měl nový, ale teď už tam ktomu nic najít nemůžu... Jinak tohle jestly pomůže
http://www.stualarm.cz/produkt/52sctj001-adapter-ovladani-volantu-citroen-xantia/jvc/
Blíž sem to nezkoumal zatim, jinak mělo to bejt v úvozovkách, když nato koukám, ti musím dát za pravdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vojtech



Založen: 10.4.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Prosím, prosím, sháním originál autorádio do xantie s rds a ovládáním changeru, poradí někdo? díky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 7:07 am    Předmět: Citovat

tak se mooooooc omlouvam za misty_fackaci Confused Alpine sice dela svoje redukce, ale deli to na 2 casti z toho jedna redukce relativne levna par stovek a potom prevadec signalu, kterej je mastnej dooost Sad
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Koupil jsem Kenwooda za 5.100,-Kč. MP3, USB kabel CD atd. redukce k připojení 1.800,-Kč. Vše funguje jak má. Paráda
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 10:49 pm    Předmět: Citovat

Kaspřik napsal:
Koupil jsem Kenwooda za 5.100,-Kč. MP3, USB kabel CD atd. redukce k připojení 1.800,-Kč. Vše funguje jak má. Paráda

Ahoj, co jsi měl původně v autě za originální rádio a kde a jaký typ redukce jsi koupil?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 12:08 am    Předmět: Citovat

Čau mrknu doma na to a napíšu. Jinak jsem ze severních čech a kupoval jsem vše v prodejně autohificentrum, Liberec, Hodkovická. Stránky maj www.autohificentrum.com. Radio měli na skladě, ale na redukci jsem čekal dva dny.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 12:09 am    Předmět: Citovat

Čau mrknu doma na to a napíšu. Jinak jsem ze severních čech a kupoval jsem vše v prodejně autohificentrum, Liberec, Hodkovická. Stránky maj www.autohificentrum.com. Radio měli na skladě, ale na redukci jsem čekal dva dny. Jinak radio jsem měl Clarion PU ........ dodám.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

Pro JK. Originál radio jsem měl Clarion PU 1561, koupil jsem Kenwood KDC-W534UGY a redukce je CAW-CT709. Čus
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)