Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

hydraulické čerpadlo

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiří Výborný



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Sadská

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 10:46 am    Předmět: hydraulické čerpadlo Citovat

Ahoj všichni.
Z hydraulického čerpadla mě uniká kapalina,tak jsme ho vymontovali a přišli jsme na to, že je tam prasklé plastové víko.Nechá se někde sehnat ? Prosím poraďte s opravou.Čerpadlo je dvouvývodové r.v.1994.Předem díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

s opravou ti neporadím, ale kdybys měl zájem mám tu dvouvývodové čerpadlo z 1,8 94. (1000kč)
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magnat



Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Jaké plastové výko?? Já mám právě taky problém s únikem menšího množství LHM z oblasti čerpadla, ale pořád nevím odkud to sákne Sad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Na uplě prvních čerpadlech byla přední víka z plastu, to od řemenice, později byla inovováno za kovové. Problém plastových vík byl, že se kroutila tahem špatně (moc) napnutého řemenu a praskala, nebo že někdo moc utáhl jeden ze tří svorníků, stahujících tělo čerpadla. Čelo je sice poměrně složité, ale jde vyrobit nové, buďto přesným odlitím a opracováním z hliníku nebo jiného materiálu a to už se pohybujeme v jiné sféře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)