Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CD changer typ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:57 am    Předmět: CD changer typ Citovat

Čest práci...

Mám problém s CD changerem, koupil jsem si xantušku, ale všiml si až pozdě, že je zásobník na CD z changeru vybraný. Dá se někde koupit, nebo použít nějaký univerzál? Jaký je přesný model changeru u rádia Clarion (X2 2.0HDI Exclusive 1999)??? Nějak jsem to na něm nikde nenašel... Díky za odpovědi
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Tohle se mi taky jednou stalo u panasonicu. Nikde to nešlo sehnat, až chlapík v jedný elektro opravně mi nabídl, že mi to může objednat jako nahradní díl, ale bude to stát litr Rolling Eyes Odpojil jsem kabel, changer zahodil a čenžoval jsem rukama. Třeba budeš mít větší štěstí než já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

A nenašel by se někde třeba seznam changerů kompatibilní s rádiem?! Našel jsem na netu jiný clarion, na 6 CD, model Clarion cdc635, konektor vypadá jako velký DIN (9 ti kolík asi...)
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

A nebo je taky možnost rozkuchat rádio a zapojit si nějaký AUX vstup třeba místo kazety, nebo AM vlnového pásma.... ale na to by zase bylo třeba schéma rádia, a to jsem taky nikde nenašel Rolling Eyes možná jsem slepej... Ale kvalita našich rádií mě neuspokojuje a kazetu už pomalu ani nevím jak vypadá..
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Jak říkám changer sem nijak nezkoumal a vyhodil jsem ho, stejně zabíral místo v kufru. Ale jinak dobrá věc.
Já mimo auto pořád poslouchám mp3, tak sem si udělal v autě vývod jack na vstup radia, a když to sundam z uší píchnu to do radia a jedu dál. CD používám zřídka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

A ten vyvod jsi delal na origo radiu, nebo na nejakem panasonicu? Kdybys mel zkusenost s clarionem a dobastlenim AUX vystupu, tak sem s nim... Twisted Evil
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

EE, už sem ji koupil s neorigo radiem Blaupunkt, kterej má IN z výroby. Kdyby si to chtěl bastlit, máš dvě možnosti - nájít datashit k tomu audio procesoru (asi část předzesilovače) co v radiu mas a zjistit jestli má nějakej vstup a nebo najít signálovej vstup do předzesilovače a tam misto kazety (bo na co to máš) napájet vstup z venku. A nebo koupit jiný rádio (doporučuju). Dneska koupíš celkem levně a bude navíc umět i mp3 a USB a ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)