Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NÁKLONOVÉ PÍSTNICE ???!!!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 4:34 pm    Předmět: NÁKLONOVÉ PÍSTNICE ???!!! Citovat

Zdar kolegové

Dnes jsem již poněkolikáté přichytil Xantušu jak chvilku po rozjezdu nedrží v zatáčkách rovinu tzn. zřejmě nepracují náklonové a asi po 500metrech se vše vrátí do normálu ... Nevíte někdo proč si dělá co chce ??? Koule a vše okolo by mělo být o.k. !!!!

Taky mě napadlo, že před 3 týdny jsem dával nové koule a následně jsem to procvičil nahoru dolu asi jen zatím 3x Možná, že je to ještě trochu zavzdušněné .... Aktiváci dám pak vědět...


Naposledy upravil Medík dne st říjen 08, 2008 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xj12



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Já měnil přední pístnici (cca 12t.) a pak v Lounech mi ji p.Suk sešteloval a mam klid,kromě kompresoru klimy,který se odporoučel(14t. za něj nedám).
_________________
2.0i16V Aut.
C5 II V6 Exl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

xj12 napsal:
Já měnil přední pístnici (cca 12t.) a pak v Lounech mi ji p.Suk sešteloval a mam klid,kromě kompresoru klimy,který se odporoučel(14t. za něj nedám).


Jakým způsobem Ti jí sešteloval ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xj12



Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Sešteloval korektory náklonu a vejškový.Ten přední už má menší vůly,ale ještě to pár tisíc kiláků přežije. Dal jsem za to vše 5000- 10 kulí nafoukat a právě vše seštelovat. Dělal to od půl 1 do 8 do večera. Ale je to teď paráda.
_________________
2.0i16V Aut.
C5 II V6 Exl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 10:05 pm    Předmět: Re: NÁKLONOVÉ PÍSTNICE ???!!! Citovat

Medík napsal:
Zdar kolegové

Dnes jsem již poněkolikáté přichytil Xantušu jak chvilku po rozjezdu nedrží v zatáčkách rovinu tzn. zřejmě nepracují náklonové a asi po 500metrech se vše vrátí do normálu ... Nevíte někdo proč si dělá co chce ??? Koule a vše okolo by mělo být o.k. !!!!

Taky mě napadlo, že před 3 týdny jsem dával nové koule a následně jsem to procvičil nahoru dolu asi jen zatím 3x Možná, že je to ještě trochu zavzdušněné .... Aktiváci dám pak vědět...


Nejpravděpodobněji ti vypadlo jedno z táhel náklonového korektoru. Na předních spodních ramenech jsou táhýlka zpřevodované přes niniaturní čepy ke korektoru náklonu, měly by být bez vůlí v "ložisku" z umělé hmoty. Je potřeba celý systém náklonu zkontrolovat.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)