Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SPORTOVA SPOJKA
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XX-TUNE



Založen: 18.9.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:38 am    Předmět: SPORTOVA SPOJKA Citovat

AHOJTE MAM XANTIU 2.0HDI 110PS + CHIP A ZHANAM NA TO SPORTOVU SPOJKU. NEVIETE MI NIEKTO PORADIT KDE BY SOM TO ZOHNAL.DAKUJEM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:48 am    Předmět: Re: SPORTOVA SPOJKA Citovat

XX-TUNE napsal:
AHOJTE MAM XANTIU 2.0HDI 110PS + CHIP A ZHANAM NA TO SPORTOVU SPOJKU. NEVIETE MI NIEKTO PORADIT KDE BY SOM TO ZOHNAL.DAKUJEM


Dotaz: Na tak slabé auto? Na co prosím tě?

za b: obávám se, že neseženeš a nebo spíš od nějakých bastlířů.

za c: je to úplně na hovno. Promiò.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XX-TUNE



Založen: 18.9.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

NO LEBO MAM TO NACHIPOVANE A NVA SPOJKA VALEO MI VYDZALA CCA 20000KM A UZ ZASE SMYKA MAM TAM CCA140PS A MYSLIM SI ZE SERIOVA SPOJKA NA TO NESTACI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

XX-TUNE napsal:
NO LEBO MAM TO NACHIPOVANE A NVA SPOJKA VALEO MI VYDZALA CCA 20000KM A UZ ZASE SMYKA MAM TAM CCA140PS A MYSLIM SI ZE SERIOVA SPOJKA NA TO NESTACI.


Aha, hm, hm. To by chtělo fakt spíš úpravu stávající a nebo profi tunerovou firmu, kde ti ji upraví, či povyměòují lamely a další věci, tak aby vydržela.


Mám 190 koní a spojka mi drží a předpokládám, že ji mám stejnou jako má 2.1TD a nedovedu si představit, že HDi ji má horší, než mají a měly starší stroje.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí



Naposledy upravil Alien dne čt září 18, 2008 9:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:04 am    Předmět: Citovat

Aliku jestli to neni levou nohou Twisted Evil
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

To bude problém asi jinde... Teda, neznám tě a nechci soudit, ale možná je chyba i mezi pedálem a volantem. Jak se rozjíždíš?

Ona spojka ani nemusí být už sjetá, úplně stačí, aby bylo spálený obložení a už prokluzuje. A může tam obložení být ještě hafo. A spálený obložení se právě často spálí nešetrným zacházením se spojkou, nebo naopak, dlouhým klouzáním...

Tak malé navýšení výkonu (víš, to, že to tam skutečně je, nebo jen podle toho, co ti řekl prodejce?) nesníží životnost spojky o víc než 2 třetiny... A točivý moment máš zvednutý o kolik? To je daleko důležitější údaj, když se bavíme o tomhle. Točivý moment je hlavním činitelem v opotřebení spojky.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE



Naposledy upravil Majk.Z dne čt září 18, 2008 9:09 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Proto také má první reakce a poté i druhá, nicméně za 20 tis. oddělat spojku, to se obávám, teda.

Proto doporučuji Lamely z titanu, platinovou skříò , obložení od NASA a pak by to možná něco vydrželo.

áááááá nebo - Automááááááááááááát. Wink
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XX-TUNE



Založen: 18.9.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

NO KTUTAK NEVIEM O KOLKO MI ZDVIHLI ALE AUTO DOSTAVA ZABRAT, HLAVNE GUMY, POLOOSY.... UPRIMNE NAKLADAM MU CO TO DAA AJ Z MIESTA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XX-TUNE



Založen: 18.9.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

NESKUSME RIESIT TO O KOLKO TO MAM ZDVIHNUTE, AKO SA POHYNAM.....

SKUSME RIESIT ZAKLADNU OTAZKU ,,KONTAKT NA FIRMU CO PONUKA SPORTOVE SPOJKY,, DAKUJEM HOSI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

No, je fakt, že je to tvoje věc, že chceš platit za něco, co naprosto není potřeba, stačilo by se k tomu jinak chovat...


kód:
http://cgi.ebay.com/PEUGEOT-306-XANTIA-ZX-TURBO-DIESEL-FAST-ROAD-CLUTCH_W0QQitemZ260287712375QQihZ016QQcategoryZ10406QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122


Neřeknu ti ale, jestli je to i na HDi. Jestli má HDi jiný rozměr.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Aliene pokud má 3,0 V6 stejnou spojku jako 2,1TD tak věř, že ta samá je i na 80kW HDI. Tam je naprosto stejná spojka jako na 2,1TD. A předpokládám že 66kw verzi HDI nemá čiplou na 140koní ta se čipuje tak max na 90. Smile
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 2:01 pm    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Aliene pokud má 3,0 V6 stejnou spojku jako 2,1TD tak věř, že ta samá je i na 80kW HDI. Tam je naprosto stejná spojka jako na 2,1TD. A předpokládám že 66kw verzi HDI nemá čiplou na 140koní ta se čipuje tak max na 90. Smile


No trochu jsem zapátral a nebude to asi stejné, ale to neznamená, že ty v těch pod autech pode mnou , jsou nějaké šunty co nevydrží, to je jasné.

Ty spojky jsou jen v třílitrech, X1, X2, XM , C5 a pak u lvů 406 , 407, 605 a 607.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

XX-TUNE napsal:
NO KTUTAK NEVIEM O KOLKO MI ZDVIHLI ALE AUTO DOSTAVA ZABRAT, HLAVNE GUMY, POLOOSY.... UPRIMNE NAKLADAM MU CO TO DAA AJ Z MIESTA.


A prečo robíš také hovadiny? Twisted Evil Z toho jsem už dávno vyrostl.
_________________
Xantia II Activa 3,0 24 V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Aliene pokud má 3,0 V6 stejnou spojku jako 2,1TD tak věř, že ta samá je i na 80kW HDI. Tam je naprosto stejná spojka jako na 2,1TD. A předpokládám že 66kw verzi HDI nemá čiplou na 140koní ta se čipuje tak max na 90. Smile


Jak jsi přišel na 66KW?

Je pravda že spojky u 2.1Td a 80KW HDi jsou stejné a jsou náchylné na brzkou výměnu hlavně když si někdo vozí nohu na spojce, hydraulika spojky zabírá od prvního dotyku pedálu. Pak nepomůže ani nasa.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Aliene pokud má 3,0 V6 stejnou spojku jako 2,1TD tak věř, že ta samá je i na 80kW HDI. Tam je naprosto stejná spojka jako na 2,1TD. A předpokládám že 66kw verzi HDI nemá čiplou na 140koní ta se čipuje tak max na 90. Smile


Nevím kdes přišel na 66KW, ale to je jedno, bolestí 2.1Td a HDi 80Kw je spojka když si někdo vozí nohu na pedálu. Hydraulika spojky je bezvůlová a zabírá hned při dotyku pedálu. Pak nepomůže ani NASA.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)