Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Turbo xa 19 td

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bim



Založen: 1.3.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 6:11 pm    Předmět: Turbo xa 19 td Citovat

Zdravim chci se zeptat mám xa 1,9td a turbo mi začíná tahat od 2500-2700 ot. nevím co stím nemohl by mě někdo poradit jsem z toho dost hozovej Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 7:00 pm    Předmět: Citovat

Ja mam X1, dovoz at, po veterinari, turbo se temer netocilo, takze nastavec na vrtacku mazat cistym olejem, zespoda tekla kase, za chvili jelo turbo jak nove. Murw ro byt ale spousta jinejch veci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladin



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Valachia

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 6:28 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
Ja mam X1, dovoz at, po veterinari, turbo se temer netocilo, takze nastavec na vrtacku mazat cistym olejem, zespoda tekla kase, za chvili jelo turbo jak nove. Murw ro byt ale spousta jinejch veci...

To by mne zajímalo. Rozveď to prosím-cože jsi s tím turbem dělal? Popiš to polopaticky. Určitě to nezajímá jen mne. Též mám pocit, že mi turbo začíná brát později než by mělo.
_________________
X II,1,9 td, Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 6:56 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
Ja mam X1, dovoz at, po veterinari, turbo se temer netocilo, takze nastavec na vrtacku mazat cistym olejem, zespoda tekla kase, za chvili jelo turbo jak nove. Murw ro byt ale spousta jinejch veci...

člověče to mi připadá, že jsi se vrátil zrovna z hospody. Takže po gynekologicku jo, nástavec a vejfukem Shocked
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 12:48 am    Předmět: Citovat

citace:
člověče to mi připadá, že jsi se vrátil zrovna z hospody. Takže po gynekologicku jo, nástavec a vejfukem Shocked

Co se gynekologie tyce jsem pouze domaci kutil, do hospody nechodim, takze je treba pouzit prvky klasicke mediciny. Proste a jednoduse vysapes turbo, hodis na ponk. Pak jsou nastesti jen 2 moznosti, neb X ma obyc turbo, takze zadne penizky, geometrie lopatek atd. Zbyva bud, ze je vybite, pak je zel treba shanet nove, nebo je zenesene, protoze puvodni majitel nikdy poradne neslapl na plyn. Pak staci se podivat k lopatkam je tam vroubkata matka. Na tu nasadit malej orech + kloubek + nastavec na akuvrtacku (nezkouset naprimo, nebo je po turbu). Na privod oleje nacpat treba kus benzinove hadicky a tu naplnit cistym motorakem a opatrne tocit turbem z odtoku potecou cerny sra*cky. Tocit a doplnovat olej tak dlouho az potece cisty. Vlozit turbo zpet a zkusit zmacknout hadici z turba a pridat plyn. Musi se nafukovat takovou silou, ze temer nejde udrzet zmackla.
Samozrejme pocitam s tim, ze jsou vylouceny zavady typu praskla hadice atp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlčínek



Založen: 9.12.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

dobrá myšlenka-já ho měnil-nemělo vůli tak ho zkusím rozchodit-v servisu mi řekli 19000 oprava Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)