Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

jak na RJ CZ key

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdenal



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:33 am    Předmět: jak na RJ CZ key Citovat

Prosím nemáte někdo zkušenost s tím jak zapojit(prosím trochu podrobně) dálku RJ CZ KEY na Xantku 93? Ani nevím kde mám hledat řídicí jednotku starého centrálu.Moc dík
_________________
Zdenál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:41 am    Předmět: Re: jak na RJ CZ key Citovat

zdenal napsal:
Prosím nemáte někdo zkušenost s tím jak zapojit(prosím trochu podrobně) dálku RJ CZ KEY na Xantku 93? Ani nevím kde mám hledat řídicí jednotku starého centrálu.Moc dík
kus se inspirovat tady:
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006030003
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenal



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

bohužel já mám drátků 13.Je mi jasné jak na proud,kostru,blinkry ale nevím jak na samotné dráty k centrálu. Nevíte kde mám starou řídící jednotku? r.v.93 2.0i? Díky[/list]
_________________
Zdenál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Brácha ji má na 1.9TD rv94 ve středovém tunelu u ruční brzdy. Zkus vzadu vytáhnut ten kastlík a měl by si ji vidět.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

zdenal napsal:
bohužel já mám drátků 13.Je mi jasné jak na proud,kostru,blinkry ale nevím jak na samotné dráty k centrálu. Nevíte kde mám starou řídící jednotku? r.v.93 2.0i? Díky[/list]


a kde máš 13 drátů? to je trochu moc ne? ØJ centrálu je v tunelu za ruční brzdou, jak máš napsáno nahoře. Je tam hnědý konektor a má 9 pinů.

Zapojení: pin č. 1 je + od pojistky F21, pin č. 2 je kostra. Piny 3 a 4 jsou pro odemknutí a nebo zamknutí - připojením na kostru jednoho drátu se auto odemkne nebo zamkne - sem se připojí impulzy z nové jednotky ( je potřeba to zkusit, který drát na který, to už si nepamatuju). Piny 5 a 7 slouží k ovládání centrálu od předních zámků.

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ja teda nevi, ale ja jsem to udelal takto: http://www.5zs.jhnet.cz/pavel/xado/
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baribal



Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Litoměřicko

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 6:35 pm    Předmět: Re: jak na RJ CZ key Citovat

zdenal napsal:
Prosím nemáte někdo zkušenost s tím jak zapojit(prosím trochu podrobně) dálku RJ CZ KEY na Xantku 93? Ani nevím kde mám hledat řídicí jednotku starého centrálu.Moc dík


Ahoj,

zapojil jsem ted central do Xa 95 TD . Mam vse nafocene a jak najdu kus casu pisnu navod kompletni na web. Jsem ted na stiru s casem ale jak to pujde tak to sem hodim. Delal jsem sice http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/autoalarm-minicar-686h-13015.html ale rozdil v zapojeni nebude ( ve smyslu kam to pripojit v aute)

Milan

jinak pokud mas icko tak jsem na cisle 145663760 a tam to muzem probrat (vcetne preposlani fotek) driv nez stihnu napsat navod.
_________________
X1 1995 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)