Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyhřívání předních sedadel

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Plzak.Michal



Založen: 24.2.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 8:36 pm    Předmět: Vyhřívání předních sedadel Citovat

Zdravím, mám Xantii 1,9TD 1996 Break a nefunguje mi vyhřívání předních sedadel. Nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Vyhrivany sedacky bohuzel nemam a nikdy je nemel, ale pokusim se poradit.
Nejdriv bych zmeril, jestli do nich jde vubec napeti. Pokud ne, hledal bych rele, pojistku.
Pokud tam napeti je, zameril bych se na samotny vyhrivani v sedacce. Zmerit odpor, jestli neni odporovej topnej drat prerusenej. Pokud ano, je zle. Oprava asi nebude levna...
Schema el. zapojeni vyhrivani sedacek v Xantii bohuzel nemam...
Mozna se nekdo ozve...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Mam podobny problem, ale vypada to, ze nikdo nevi, co s tim... V servisu mi rikali, ze je problem v deckach, jejichz vymena stoji cca 10k CZK za 1 sedadlo. Schema bohuzel nemam a jak to tak vypada, tak je nekolik druhu zapojeni. Ja jsem nenasel ani privod, takze nevim, kde merit Sad Dle dosavadnich informaci by mely byt decky v kazdem sedadle 2, zapojene paralelne, sedadla jsou taktez paralelne (proto je mi divne, ze nehreje ani sedak ani operadlo ani u jednoho sedadla). Vyhrivani (alespon na novych X2) ridi teplotni cidlo a tyrystory umistene v sedadle resp. pod nim.

Pokud se nekdo ozve a poradi, budu velmi vdecny. V poslednim clanku o relatkach v kabine jsem nasel zelene rele (vlevo), ktere je na vyhrivani sedacek. Bohuzel je to schema na X1, ja mam X2, presto se zkusim o vikendu podivat, jestli ho tam nahodou nemam taky... Pojistka (taktez v kabine, ale nepamatuji si presne ktera - mrkni do navodu) je v mem pripade OK.
_________________
XA2 Break, 2.0i 16V, Exclusive, Admiral Blue (KNCB), r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)