Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kontrolka v zóně controle??? Vyřešeno !!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nezmar



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Okříšky

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

KRMATOR napsal:
a kolik takove cidlo stoji nove?Me to totiz zrovna dnes zacalo taky svitit.Zitra to musim zkontrolovat-snad to bude jen treba pojistka.



Já jsem ho měnil na pravým předním. Originál asi 3500. Sehnal jsem stejné z P206, mělo jenom kratší kabel s konektorem. ten jsem si prodloužil a bylo za 500 kč
_________________
bývala Xantia II Turbo D 1,9 1998
Citroen C5 Break 2,2 16V HDI Exclusive

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Masterview



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

roliva napsal:
To není asi zcela pravda, že je neobsazená. Já mám taky auto bez ABS a kontrolka má žárovičku, páč jsem si už mockrát všimnul, že při starování, když točím startérem, tak mi v té kontrolce krátce třeba dvakrát po sobě blikne. Tak to necápu, ABS to nikdy nemělo a žárovka tam evidentně je Rolling Eyes


teda X2 bez ABS jsem ještě neviděl, myslel jsem si, že X2 mají všechny ABS v základu. To mě teda Citroen zklamal, čekal bych, že u auta střední třídy v roce 98 už takový věci jako airbagy, ABS, centrál, el. okna apod. bude v základní výbavě. Se podívejte třeba na Lancii Lybru (auto stejné třídy a podobného věku), co má už v základním vybavení.
_________________
Xantia 2 Break, stříbrná, 2.1 TD, moc hezká a houpavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

myslel myslel Laughing no co franta měl, to tam dal a dyš to neměl, tak to tam nedal bo tam loup něco jinýho.... i C5 sem viděl ve výbavě soc edition.....manuální klima, kličky na zadních oknech, bez PP.... Confused
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sadamek



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Kupoval jsem ho za 1750kč ale jsou i draší. Tak to chce najít dobrej krám kde ti ho objednaj za nejniší možnou cenu protože se dá taky koupit i za 2000kč bez DPH. Já to měl za 1750kč i s DPH Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Jsou 2 typy lame se to myslim v r.95 ja mam samozrejme to drazsi Twisted Evil tj. cca 1340,- bez DPH levnejsi je tusim za 980,- I kdyz jsem to delal nedavno nevzpomenu si cim se presne lisi.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)