Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Neštartuje X2,porade

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Murcko Jozef



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Stará Lubovna

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 5:08 pm    Předmět: Neštartuje X2,porade Citovat

Zdravím xanakov Jožo SL. Mám dos ve¾ký problém, neštartuje mi X2,20HDi,80Kw, točí motor toči a nie naskoči. Opravoval klaksony, mal som ich vybraté lebo mi netrúbi. Zistil som že trúby sú vporiadku,namontoval som ich naspä,potom som prezeral relé, neviem či česky sa to volá relé alebo inač, trocha som ich prečistil a založil naspä. potom už som nemohol naštartova len točí a točí a nenaskočí, kto už mal takýto problém, porade neviem čo to môže by za vada. Za odpovede DIKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Běží ti čerpadlo v nádrži? Pokud ne, zkus zmáčknout ten červený spínač v motorovém prostoru před sedačkou spolujezdce.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Mě napadlo taky, že tam asi neteče šáva, nevím co jsi vytahoval za rellé, ale nevypálil jsi náhodou nějakou pojistku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Murcko Jozef



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Stará Lubovna

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Poisty som prešiel všetky a sú dobré aj so ten červený knoflik stlačil aj tak som nenatočil aj čerpadlo mi beží poču ho že ide
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

Nezbývá než projít znovu to co si rozebíral. Pokud ti to pomůže můžu ti zkusit poslat schema pro ověření napájení atd. Nesvítí ti třeba klíč imobilizeru? Zkusil si odpojit a zapojit baterku?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Murcko Jozef



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Stará Lubovna

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

jk napsal:
Nezbývá než projít znovu to co si rozebíral. Pokud ti to pomůže můžu ti zkusit poslat schema pro ověření napájení atd. Nesvítí ti třeba klíč imobilizeru? Zkusil si odpojit a zapojit baterku?
Skúsil som odpoji aj baterku a nenaskočí,keby si mi mohol posla tu schému na na X2,2,0HDi,80 kw. Kde by mal svieti ten k¾úč imobilizéru,niekde na pristrojovke. A nemohol by by zavzdušnený, ale nafty mám dos tak neviem už si rady,alebo či nebude vyskratovaný nejaky kod alebo počítač. Díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě napiš nějakej mail a já ti to večer pošlu. Žlutý symbol klíče problikne na přístrojovce po zapnutí zapalování. Klíč nesmí trvale svítit, to by byla chyba v imobilizeru.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Murcko Jozef



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Stará Lubovna

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

jk napsal:
Tak ještě napiš nějakej mail a já ti to večer pošlu. Žlutý symbol klíče problikne na přístrojovce po zapnutí zapalování. Klíč nesmí trvale svítit, to by byla chyba v imobilizeru.


Teraz som v robote a prídem domov až o 19,00 hod. tak sa pozriem či nesvieti ten k¾úč, ale sa mi zda že nesvieti,pozriem večer. Díky
_________________
X2,20HDi,80kw,SL 616 AP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Murcko Jozef



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Stará Lubovna

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 6:24 am    Předmět: Citovat

Murcko Jozef napsal:
jk napsal:
Tak ještě napiš nějakej mail a já ti to večer pošlu. Žlutý symbol klíče problikne na přístrojovce po zapnutí zapalování. Klíč nesmí trvale svítit, to by byla chyba v imobilizeru.


Teraz som v robote a prídem domov až o 19,00 hod. tak sa pozriem či nesvieti ten k¾úč, ale sa mi zda že nesvieti,pozriem večer. Díky

Nazdar, včera večer som prišiel z práce a skúsil som natoči xantiu a neviem čo sa stalo naštartovala, už točí.Díky za rady.
_________________
X2,20HDi,80kw,SL 616 AP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Tak nevím jestli je to dobrá zpráva do budoucna.
Bráchova 1.9TD občas taky stávkuje a nedaří se mi najít chybu. Při posledním zkoumání jsem zjistil, že se nedostává 12V na přístrojovku a další obvody. Po tom, co jsem to tam nachvíli přivedl drátem externě, tak to naskočilo a od té doby to funguje. Nenapadá mě ale jediný důvod proč to pomohlo. Nejhorší jsou takové závady, které se objevují nepravidelně a jak záhadně příjdou, tak záhadně zmizí. U té 1.9TD mám podezření na zradu v pojistkové skříni. Nezkoušel ji někdo z vás náhodou rozebírat?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)