Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s FM transmitterem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 2:04 pm    Předmět: Zkušenosti s FM transmitterem Citovat

Nazdarek máte někdo zkušenosti s transmitrrem FM jak to přesto hraje? když už nemám radio na cd tak bych si aspon pořidil tohle a hral to přes MP3 dík za odpovědi
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, transmiter mam už asi rok, je to dobré jako nouzovka, pokud nemáš hudební hluch, poznáš, jak je hudba "namodelovaná" doplocha. Poslouchám hlavně metal a rock, třeba mi vůbec nepřehrál pár skladeb od Rammsteinu, místo toho to vydávalo zvuky jako když se zamotá páska z magnáku. Pokud se Ti nechce nosit s sebou cdčka a věčně se zlobit s jejich přeskakováním a ničit je škrábáním, zkus tohle, kupovali jsme v tomto obchodě, naprostá spokojenost. Poměr cena výkon je zde super http://www.pixmania.cz/cz/cz/551816/art/blaupunkt/autoradio-cd-mp3-sd-melbo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

dík ja mám original autoradio a ovladani na volantu a nemužu najitradio aby mi to fakalo i ovladani takže chsi skusit tohle ale zase kdyby to nefakalo nechsi zbytečně vyhodit penize
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seki



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 54
Bydliště: Velké Meziříčí

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 6:24 am    Předmět: Citovat

michale, má to origo rádio cd vstup? Já mám přes něj připojenou MPtrojku a naprostá spokojenost Wink
_________________
Dříve: Xantia 1.8 16V '97
Nyní: C5 2.0HDI SX 80kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lisci



Založen: 2.2.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Jemnice

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 7:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Možná by stálo za úvahu nahradit tuto věc kazetovým adaptérem který má vyveden 3.5 jack na připojení čehokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

Origo rádio je buď Clarion 3035 (bez) nebo 4035 se vstupem na CD, já osobně mám bez vstupu, ten adaptér na kazetu je snad lepší řešení, ale bohužel já osobně mám v origo rádiu kazeák K.O. Netočí, zajímavé je, že jsem se s touhle poruchou u těchle rádií setkal vícekrát a nechtělo se mi v něm hrabat. Øešil jsem to proto transmiterem.
Ale jinak pokud si prostuduješ články origo rádio tak možná za pomoci ostatních najdeš model co Ti bude šlapat i s původním ovládáním. Jde to myslím u PIONEERU, ale pohledej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seki



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 54
Bydliště: Velké Meziříčí

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

guntere, myslím že kvůli přehrávání přes adaptér nemusí kazeák točit, ale 100% to nevím...
_________________
Dříve: Xantia 1.8 16V '97
Nyní: C5 2.0HDI SX 80kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Seki napsal:
guntere, myslím že kvůli přehrávání přes adaptér nemusí kazeák točit, ale 100% to nevím...


To mě tedy nanapadlo, ale příležitostně, pokud se k tomu adaptéru dostanu to zkusím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 7:17 am    Předmět: Citovat

gunter napsal:
Ahoj, transmiter mam už asi rok, je to dobré jako nouzovka, pokud nemáš hudební hluch, poznáš, jak je hudba "namodelovaná" doplocha. Poslouchám hlavně metal a rock, třeba mi vůbec nepřehrál pár skladeb od Rammsteinu, místo toho to vydávalo zvuky jako když se zamotá páska z magnáku. Pokud se Ti nechce nosit s sebou cdčka a věčně se zlobit s jejich přeskakováním a ničit je škrábáním, zkus tohle, kupovali jsme v tomto obchodě, naprostá spokojenost. Poměr cena výkon je zde super http://www.pixmania.cz/cz/cz/551816/art/blaupunkt/autoradio-cd-mp3-sd-melbo.html


jj, připojuji se. Velmi rozumná volba a velmi šetrná pro peněženku. Mám v X2 a chodí super.Jen jsem vyndal původní Grundig na kterým odešel laser, picnul jsem tam novej plechovej držák, píchnul anténu, dal do isokonektoru a bylo hotovo. Bohužel to neumí SDHC karty, ale "jen" SD, takže limit je 2GB mp3... což je stejně dost!
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclavv



Založen: 13.6.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

já si ho koupil před 10 dny v Evěna Mělníku, posílaj i po netu. Je to Whiteberry, ale už ho nemaj, teď mj Emgetonhttp://www.eva.cz/s.php?i=35450
akorát musím taky vymyslet další zásuvku, ta popelníku ne to není nic moc..........jo a je to na fleše, takže jsi omezen jen kapacitou flešky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)