Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vařící voda v chladiči
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

FredyC napsal:
Jeste byl jsem s tim pred chvili tady u nejakyho mistniho automechanika. Ten se ale akorat poskrabal na hlave a rek, ze do toho bez pristroju nebude sahat Smile Zitra jeste prijede svagr automechanik, tak snad se na to koukne. V nejhorsim me asi ceka cesta do servisu.

Kolik vlastne tak stoji asi ta nova hlava ? Koukal do online katalogu Auto Kelly a tam jsem to nenasel.

Hele já mám na 1.8i 8ventil na expanzce ,tedy na nádobce co se leje voda dvě risky max a min.mezi ně patřívoda.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FredyC



Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Tak pred mesicem jsem se konecne dokopal k tomu abych to auto dovez do servisu. Ukazalo se, ze to nastesti byl jen termostat, takze oprava me vysla docela levne. Menil jsem teda i vicko na expanzce jak mi poradili, nevim jestli to nemelo taky nejaky vliv, ale uz jsem to nezkoumal. Od te doby normalne jezdim a voda se drzi, nikam nemizi.
_________________
Citroen Xantia 2.0i 16V SX, r.v. 1997, benzín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)