Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

LEVÝ KNOFLÍK NASTAVENÍ TUHOSTI PODVOZKU

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
doncarlos69



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:44 am    Předmět: LEVÝ KNOFLÍK NASTAVENÍ TUHOSTI PODVOZKU Citovat

Ahoj chlapáci,poraďte mi prosím v otázce /jistě velmi jednoduché Confused /.
Když si na přístrojovce vlevo zapnu zmáčknutím knoflík na tuhost pérování podvozku,dá se to během jízdy poznat jinak,než že to bude buď tužší nebo naopak?Myslím hlavně,jestli se mi někde objeví údaje,kolikrát jsem to zmáčknul.Počítám,že to vyzkouším poprvé při delší cestě.
Díky a rukám klid! Shocked
_________________
Tvorba dobrodružné literatury www.knihypatocka.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

vlevo od volantu je vypinání oken Shocked ha nejde vypnout jen snížit hodnoty aktivace,poznaš to při řezaní zataček a jizde,,ala prase" Evil or Very Mad
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lisci



Založen: 2.2.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Jemnice

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

tomc napsal:
vlevo od volantu je vypinání oken Shocked ha nejde vypnout jen snížit hodnoty aktivace,poznaš to při řezaní zataček a jizde,,ala prase" Evil or Very Mad

a ještě bych doplnil že je přece jenom trochu tušší při plném naložení.Občas jsem tak jel a auto při aktivaci tlačítka nejde na nerovnostech úplně "natvrdo"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)