Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kožené sedačky ala eletrika

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:36 am    Předmět: kožené sedačky ala eletrika Citovat

Chci se zeptat dřív než to budu rozdělávat jestli s tím má někdo zkušenosti. potřebuju prohodit sedačky , v jedný XA jsou klasické textilní manuálně stavitelné a ve druhé mám eletrické kožené. Duvody jsou prosté se xantii se kterou jezdím já potřebuji kůži kvuli udržbě (pracovní věci apod). Obě jsou vyhřívané. Jde mi o připojení ovládaní nastavování těch kožených do xantie která toto neměla. Je tam na to příprava anebo se to musí natáhnout z pojistkovnice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Sedačky tam padnou jako ulitý,ale myslím si že budešmuset elektro tahat,já tam předpřípravu nemám
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Kamarad o tom taky premyslel, ale zjistil, ze elektrika tam neni. Takze to vzdal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

ta elektrika k vyhřívaní není úplná prdel.ale co je horší-ten topný kabel bývá za ty roky většinou nefunkční-zejména u řidiče.já mám taky kůži a sedačka hřeje jen u spolujezdce Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Záleží, z do jak starýho auta chceš ty kožený sedačky dávat. pokud je to X I, tak tam nejspíš dráty budou. Hledej bílý (nebo možná hnědý, teď si nejsem jistý a hledat se mi to nechce) konektor pod kobercem.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)