Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kde v okolí Pelhřimova?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:46 am    Předmět: Kde v okolí Pelhřimova? Citovat

Ahoj. Jsem poměrně čerstvým majitelem xantie a chci se zeptat kam v Pelhřimově a okolí za servisem. Hlavně kdo umí zkontrolovat/opravit hydrauliku. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:47 am    Předmět: Re: Kde v okolí Pelhřimova? Citovat

prokop tunel napsal:
Ahoj. Jsem poměrně čerstvým majitelem xantie a chci se zeptat kam v Pelhřimově a okolí za servisem. Hlavně kdo umí zkontrolovat/opravit hydrauliku. Díky.


Pelhřimov - tak to mohou doporučit Citroenservis Holetín... Více tady http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=6 Wink
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 5:59 am    Předmět: Citovat

Zdravim pelhřimáka! Laughing
Taky jsem byl v Holetíně. Je to pravda kousek cesty, ale co bych pro svojí Xantii neudělal . . . Laughing
Pak je ještě v Jindřichově Hradci pan Hejda, taky si ho pochvalujou, ale zrovna jsem slyšel, že má nějaký zdravotní problémy a na půl roku bude mimo. Vim to od známýho co k němu byl objednanej, ale Hejda mu sám volal a rušil to.
Nedávno mi jeden chlapík z Vokova řikal, že umí dofouknout koule, ale to jsem ještě nezkoušel.
Taky mám pocit, že někde ve Vokově dělaj hydraulický trubky, ale to jsem zatim nesondoval, takže bez záruky.
Každopádně na komplet servis a obzvl᚝ po koupi auta můžu doporučit chlapy z Holetína.
ps: doufám že se brzy potkáme i na silnici Razz
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

Martin Mad napsal:
Zdravim pelhřimáka! Laughing
Taky jsem byl v Holetíně. Je to pravda kousek cesty, ale co bych pro svojí Xantii neudělal . . . Laughing
ps: doufám že se brzy potkáme i na silnici Razz

Díky za tip. Byl jsem tam a jsem spokojenej. Na silnici se určitě uvidíme. Mám červený kombi na hliníkách a parkuju na Božky Němcový.
_________________
X1 break 97 1.8 8V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

To je mi ale náhodička!
Parkuju jen co bys kamenem dohodil. Doslova! Tmavomodrá metalíza, vzadu logo a červená stužka na anténě. Ideální auto pro rodinu, děti a velkýho černýho psa s červenym šátkem. Very Happy
Tu tvojí Xa jsem obdivoval hned jak jsem kolem poprvé jel. Parádní barva, jen škoda tý rány nad zadnim kolem.
Tak a ti jezdí a houpe!
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem na to podezření Very Happy. Dycky, když jedeme se synkem kolem, tak sledujeme, jestli tam stojí "modrá" a "c-pětka". Na blatníku už se "pracuje". Very Happy
_________________
X1 break 97 1.8 8V


Naposledy upravil prokop tunel dne pá květen 30, 2008 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

BTW na tom Vokově asi něco bude. Když jsem tam loni měnil na Formana gumy (dej mu Pánbu lehký vrakoviště), tak tam byla jedna Xantie rozebraná a přijely dvě BX.
_________________
X1 break 97 1.8 8V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:22 am    Předmět: Citovat

Ve Vokově je taky k rozebrání jedna Xantia berline, kterou inzeruje "jarda vokov". Stojí (spíš leží) tam bez motoru na place nad areálem pneuservisu.
ps: když už jsi loni zdvojnásobil cenu formana přezutejma gumama, není ti líto poslat ho na vrakáč? Laughing
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:38 am    Předmět: Citovat

V zatáčce na mě vyjel Passat v protisměru a dali jsme férovku. Na Formanovi totálka za 15000,- (a byl jsem rád), na Prassatu asi 50000,- (byl z 97) Very Happy Všichni naštěstí bez zranění.
_________________
X1 break 97 1.8 8V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)