Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dobrý dervis na Liberecku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 1:22 pm    Předmět: Dobrý dervis na Liberecku Citovat

Zdravím! Potřeboval bych poradit nějaký DOBRÝ servis na Liberecku. Myslím jak na hydrauliku, tak i celkově na zbytek auta. Předem děkuju!
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bart Liberec



Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 11:16 pm    Předmět: Re: Dobrý dervis na Liberecku Citovat

luk.zah napsal:
Zdravím! Potřeboval bych poradit nějaký DOBRÝ servis na Liberecku. Myslím jak na hydrauliku, tak i celkově na zbytek auta. Předem děkuju!


Citroen Servis Liberec tel 604 726 196
Ale bohužel jeden z členů Xantiaclubu mne zde napsal negativní hodnocení.Zbytek nechám na Vás
_________________
Servis Citroen Liberec 604 726 196
Plnění koulí.Hydropneumatika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Žabák



Založen: 12.12.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 1:03 am    Předmět: Citovat

Nevím jak Bart Liberec dělá ostatní opravy, já jsem chtěl pouze doplnit koule a byl jsem víc než spokojen. Vstřícnost, příjemné jednání a ochota poradit mě utvrdila v pocitu, že se v případě potřeby mé Xa sem určitě vrátím. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bart Liberec



Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

Žabák Zaslal: ne leden 16, 2011 1:03 am Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Nevím jak Bart Liberec dělá ostatní opravy, já jsem chtěl pouze doplnit koule a byl jsem víc než spokojen. Vstřícnost, příjemné jednání a ochota poradit mě utvrdila v pocitu, že se v případě potřeby mé Xa sem určitě vrátím.


Děkuji za projevenou důvěru a budu se těšit na další spolupráci.
Z přáním hezkého dne Michael Bartoò Bart Liberec Rolling Eyes
_________________
Servis Citroen Liberec 604 726 196
Plnění koulí.Hydropneumatika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pidatko



Založen: 8.2.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:18 am    Předmět: Re: Dobrý dervis na Liberecku Citovat

Já mohu doporučit jednoho fajnšmekra, co se specializuje jen na Citroeny. Je v Liberci nový. Dělá rychle, levně a spolehlivě. Hlavně má fakt něco v hlavě. To, s čím si nevěděli rady ani v Citroenu, on rozluskl během pár hodin.
Kontakt raději bez jeho svolení vkládat nebudu, tak pokud někdo bude chtít, tak napište soukromou zprávu.

EDIT: po svolení zadávám telefon, p. Doubek, tel. 737 501 485
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bart Liberec



Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 12:43 pm    Předmět: Re: Dobrý dervis na Liberecku Citovat

[quote="pidatko"]Já mohu doporučit jednoho fajnšmekra, co se specializuje jen na Citroeny. Je v Liberci nový. Dělá rychle, levně a spolehlivě. Hlavně má fakt něco v hlavě. To, s čím si nevěděli rady ani v Citroenu, on rozluskl během pár hodin.
Kontakt raději bez jeho svolení vkládat nebudu, tak pokud někdo bude chtít, tak napište soukromou zprávu.


Znám ho dělá příjmacího technika v Citroenu v hlavě ale má spíš jen novější vozy,řídící jednotky má v malíčku,ale starší vozy mno nevím. Rolling Eyes
_________________
Servis Citroen Liberec 604 726 196
Plnění koulí.Hydropneumatika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)