Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

světlomet

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:48 am    Předmět: světlomet Citovat

Zdar lidi, se svou Xantuškou jsem včera hrubě políbil formana s koulí a zatím potřebuji levé sklo na přední svěltlomet, a proto se chci optat, zda-li má X2 stejný světla jako X1. Díky. A kdyby náhodou měl někdo toto sklo... Very Happy
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lukash_



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

No... Zrovna přední světlomety jsou jedna z věcí, které se designem nejvíc mezi Xa I a Xa II odlišují. Wink Zaměnit určitě nejdou.
_________________
Xantia II Break 1.8 16V 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

No když vyměníš kromě světla i kapotu, masku ,nárazníky blinkry a blatníky tak tam světla va X2 bez problémů dopasuješ. Na X1 se dá v Citroënu objednat i sklo světlometu zvl᚝.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Díky za reakce. Sklo na světlo už mám za (200kč). Ted ještě modrej přední názazník, kterýmu ale skláním poklonu, za to co dokáže při nárazu pobrat. Při tý ráně jsem čekal že budu měnit větrák i schladičem, ale ten plast se sklolaminátem hodně snese.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

JJ, Citroëny jsou kvalitní auta. Mě kdysi do BX-ka křapnul zezadu s oktavkou. Já měl zadní nárazník na svaření, trochu porovnal jeho držák a bylo vymalováno. On měl na autě škodu asi za 50 tisíc. Holt nedocenil kvalitu hydraulických brzd a štochl do mě...
Jestli je ten nárazník jen částečně rozbitý, tak by snad šel taky jen svařit a přelakovat. Tedy jestli není moc rozměněný na drobné...
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)