Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prodane kombi
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 11:42 pm    Předmět: Prodane kombi Citovat

Moji mili, po tom vsem co jsem s Xantici v kombi zazil jsem se rozhodl ji prodat a jsem fakt spokojen poprve jsem se za tri dn vyspal v klidu. Nakonec i cena byla prijemna a prodelek nebyl tak veliky.
Celkem si stejne myslim ,ze proste jsem mel smulu pri vyberu a narazil jsem na hodne neudrzovany kousek a pak se mi behem chvile pokazilo co mohlo i to co se normalne nekazi.
I presto dekuji vsem zde za dobre rady a podporu ,ale fakt jsem to uz dusevne nedval a hlavne jsem se v tom proste necitil.
Proto houpani zdar.....
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

A tve dalsi auto popr. znacka??

Bud s pozdravem a dobrou ruku pri koupi noveho kousku...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 7:01 am    Předmět: Citovat

Chudák, kdo to koupil, je mi ho předem líto Confused
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:49 pm    Předmět: Citovat

No tak ja nevim jestli chudak co to koupil nebo ne?! ale na rovinu ja to prodal v lepsim stavu nez jsem to koupil a skoro za stejne prachy.... Takze novy majitel bude mit urcite o plno starosti , ktere jsem musel resit ja mene , protoze to je uz opravene.
Jinak asi si koupim neco spise z nemecke produkce ,protoze to mi prijde spolehlivejsi a asi mi to vice sedi nez teda ty francouzske auta......
Nebo spise ta Xantice byla moc slozite auto, protoze zena ma twingo a no problem a je spokojena a ja mel predtim taky parkrat renault a bylo to v pohode.....
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

No vidis ja koupil pred 14 mesici za par korun Xantusi spise z nouze a kvuli nizke cene, predtim jsem vystridal taky spoustu sypek, ale dnes bych (zatim) nemenil. Veskere nemecke vozy, pokud mne vezou dal jak 50km mne vyklepou tak, ze nemuzu stat ani lezet (zada). Touzil jsem po Fiatu kvuli pohodli, ale byl jsem odrazen (nove jsou uz dost poruchove). Asi jsi mel opravdu smulu ja za 14 mesicu vymenil akorac cyklovac (skodovka-pametak) opravil spinaci skrinku (znama nemoc) mikroremen (skobcak dal delsi o 5mm a nesel napnout) a pylak (ten asi jeste nido nemenil) Vcera se mi rozsvitilo ABS + mam spatne PR desticky. Doufam, ze se tim nespusti lavina zavad, protoze jinak jen leju naftu....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yoshimato



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Piestany

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Počuj Happy,vo všetkej úcte, že si narazil na zlý kus je nám tu všetkým jasné. Opýtaj sa kohoko¾vek na xantiaclube na meno HAPPY a bude hneď vedie o čo ide, lebo sa tu o tebe a tvojích nekonečných problémoch za tých pár mesiacov ve¾a popísalo. Počuj o čo a chcem ako ve¾ký fanda xantií a vôbec citroenov ako značky tak nejak neformálne požiada, nerob nikde na žiadnych fórach iných značiek osvetu o nespo¾ahlivosti xantií. Asi každý z nás keď kupoval xantiu sa bál problémov ale istotne drvivá väčšina zistila, že opak je pravdou. Ja osobne som velice spokojný, nechcem to zakríknu, ale ak sa podarí a budú peniažky, tak by som chcel nástupcu xantie- C5 II Break . Ak bude aspoò tak spo¾ahlivá ako moja XA , bol by som spokojný. Želám ti pri výbere tvojho ďalšieho auta nech je už akejkolvek značky ve¾a šastia. Wink
S pozdravom, yoshi Cool
_________________
Xantia Break X1 1.9 Td/97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 4:34 am    Předmět: Citovat

Myslím, že jsi Happy natrefil s tou koupenou Xantií na pěknou "mrdku". Auto se zanedbanou údržbou a nejspíš i přetočeným tachometrem se vždycky vymstí. A je docela jedno jestli je to Citroën nebo Mercedes. Při dalším výběru auta bych radil přizvat si někoho kdo autům rozumí, jinak natrefíš na další načančanou ludru. Jsou jich u nás spousty. Určitě bych ale nešel do nějakého Německého auta, Němci mají společnou jednu věc - drahé ND, Renault bych si taky nevybral, v posledních letech tam mají hodně mizerné motory a nekvalitní čepy. Doporučil bych buď Citroën nebo Peugeot. Ale vybírej z čeho chceš, je to jen můj názor. Já měl podobnou zkušenost se svým druhým BX-kem, koupeným u nás v ČR v bazaru. Kdybych jedno bezproblémové BX neměl už předtím, tak bych se Citrusům asi vyhýbal hodně velkým obloukem. Od té doby kupuju auta jen v zahraníčí a beru jen hydraulické auta pro jejich poměrně nenáročnou údržbu a spolehlivost a především naprosto bezkonkureční svezení. Po čtyřech BX-kách a pěti Xantiích se chystám na C5.
Houpání zdar a koule a se zelenají. Tom
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 6:13 am    Předmět: Citovat

Blahopřeji k prodeji unikátního kousku.

Ale co tu píšete, že natrefil na mrdku auto, je to pravda, ale taky si za to může docela sám. Podle toho co psal na chatu, že auto musel mít hned a neměl sebou ani mechanika když autům prd rozumí, výsledek je jaký je. Prostě příště zvolit jinej NICK protože tenhle Ti fakt štěstí nepřinesl a hlavně nechtít auto za každou cenua hned a prvně si ho řádně proklepnout s někým kdo tomu rozumí.

Yoshi, klidně a na ostatních forech rozkřikuje jaká jen znčka Citroen mrdka, tím líp pro nás co so chcem citrouše pak zase koupit, víš jak tímhle padá cena dolů, každej se toho pak bojí a auta se tak stávaj těžce prodejnýma, tím pádem krásně klesá cena. Když se podívám na to kolik stálo moje auto před sedmi lety a kolik když jsem ho koupil, to v jiné značce a by to byla 406tka se stejným motorem by nebylo možné.

Já bych spíš HAPPYMu popřál ne jenom více štěstí při výběru, ale hlavně více rozvážnosti...........
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:45 am    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Blahopřeji k prodeji unikátního kousku.

Ale co tu píšete, že natrefil na mrdku auto, je to pravda, ale taky si za to může docela sám. Podle toho co psal na chatu, že auto musel mít hned a neměl sebou ani mechanika když autům prd rozumí, výsledek je jaký je. Prostě příště zvolit jinej NICK protože tenhle Ti fakt štěstí nepřinesl a hlavně nechtít auto za každou cenua hned a prvně si ho řádně proklepnout s někým kdo tomu rozumí.

Yoshi, klidně a na ostatních forech rozkřikuje jaká jen znčka Citroen mrdka, tím líp pro nás co so chcem citrouše pak zase koupit, víš jak tímhle padá cena dolů, každej se toho pak bojí a auta se tak stávaj těžce prodejnýma, tím pádem krásně klesá cena. Když se podívám na to kolik stálo moje auto před sedmi lety a kolik když jsem ho koupil, to v jiné značce a by to byla 406tka se stejným motorem by nebylo možné.

Já bych spíš HAPPYMu popřál ne jenom více štěstí při výběru, ale hlavně více rozvážnosti...........









Hele nic ve zlem , ale vzhledem k planovanemu prodeji meho turbodiesela, potreboval bych chvili opacnou situaci na CZ trhu Twisted Evil Very Happy
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

A procpak wolfino,uz ti citrous jako TAX nevyhovuje?mam dojem,ze ho mas teprve rok,ne?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:08 pm    Předmět: Citovat

Ale jiste ze vyhovuje. Velika spokojenost.Chci novejsi Xa a hlavne combi. U kratase je problem s letistema. A premejslim o benzinu. Chtel jsem C5 break. ale neni skvara. Ja jsem se do koulicek zamiloval.
Smile
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Wolfino napsal:
Ale jiste ze vyhovuje. Velika spokojenost.Chci novejsi Xa a hlavne combi. U kratase je problem s letistema. A premejslim o benzinu. Chtel jsem C5 break. ale neni skvara. Ja jsem se do koulicek zamiloval.
Smile

A co že to nabízíš k prodeji ?
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Guxx



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

njn...taky bych vymenil za dlouhou:-)) na delce totiz zalezi:-) Nechce nedko kratkeho (a krotkeho) HaDa za dlouheho?Smile
(nevejdou se mi do kufru RC letadla:-)
_________________
Guxx #111635774
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

No v blizke dobe pujde do sveta krataas Xantia II 1998 najeto bude ke 200. Po cepech, gumach v ramenou , kostech (vsechno Moog) Rozvodech, koulich, proplachu a vymene LHM , Destickach + kotoucich. Pavidelne olej, menena trubkohadice k servu a par blbosti. Mirne jsem s tim tuknul tranzita , takze menene svetlo(original) , lista a malinko pomuchlana spicka kapoty. Nechci to nechavat strikat a kitovat aby pak nerikali ze jsem ten predek rozsekal cely Smile tak schvalne kolik date. Jo jezdilo to rok drocku .


TAK TOHLE BUD K PRODEJI Rolling Eyes
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfino



Založen: 2.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

OMLOUVAM SE JE TO 1.9TD
_________________
X2 1.9TurboD - Za comfort se tvrde plati............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)