Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Citroën Cimo Ostrava

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:56 pm    Předmět: Citroën Cimo Ostrava Citovat

Mám zde špatnou zkušenost. Svého mazlíka jsem lehce před rokem a půl otřel o jiné auto. Měnili mi tam plastový kryt u sahar a další drobné díly na předku. Bylo to před zimou. Léto jsem ještě přežil. Včera jsem dal auto známému autoelektrikáři, který se mi díval na sahary, jelikož se jeden ventilátor netočil a druhý pouze na nejvyšší rychlost při přehřátí motoru. Motorek ventilátoru byl sice v čudu, ale sdělil mi, že mi to bylo špatně celé napojené mezi relátkama, když mi měnili ten plastový kryt. Takže i značkový servis není vždy to pravé ořechové. Stálo to tam pěkný bylík a ještě odvedli fušerskou práci. Teď mi sahary fungují tak, jak mají. Navíc tam mámrok objednanou průplachovou kapalinu a nejsou mi ji schopni dodat. Asi si ji budu muset nechat poslat od Boba. to bude jistější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

Byl jsem ve FM servise a při objednání držáku tlumiče tam kde se montuje koule-nevím jestli jsem to popsal správně tak mi dovezli místo levého pravý kus a při zpětné reklamaci ,že to chci vyměnit mi ukázali kde jsou dveře.Dále jsem potřeboval dofouknout koule a dvě vyměnit.Dofuk neumí a prý se to nesmí,ale že mi dají kontakt na někoho kdo to dělá."Přijďte si za týden".Po týdnu "Kolega to ví ,ale teď testuje auto tak si přijďte zítra já to číslo nevím".Øíkám si odčeho jsou mobily?Další den "Já žádne číslo nemám".jsem se otočil na patě a řekl si ,že už tam nikdy nevkročím.
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:39 am    Předmět: Citovat

DŽON napsal:
Byl jsem ve FM servise a při objednání držáku tlumiče tam kde se montuje koule-nevím jestli jsem to popsal správně tak mi dovezli místo levého pravý kus a při zpětné reklamaci ,že to chci vyměnit mi ukázali kde jsou dveře.Dále jsem potřeboval dofouknout koule a dvě vyměnit.Dofuk neumí a prý se to nesmí,ale že mi dají kontakt na někoho kdo to dělá."Přijďte si za týden".Po týdnu "Kolega to ví ,ale teď testuje auto tak si přijďte zítra já to číslo nevím".Øíkám si odčeho jsou mobily?Další den "Já žádne číslo nemám".jsem se otočil na patě a řekl si ,že už tam nikdy nevkročím.

Asi 3 kilometry od Cima je autoopravna Ricar. Specializují se na Citroeny a fakt umí. Dokážou opravit vše, nejen hydrauliku. Dofuky samozřejmostí.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roen



Založen: 30.6.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

Ricar Stará Ves - dobré zkušenosti, zejména kontroly tlaku a dofuky, na počkání, ceny přijatelné. Značkové servisy dofuky vůbec neprovádějí (mění za nové koule). Po několika návštevách v Ricaru už s druhou Xantii naprostá spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)