Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

spínač klimy-kontrolka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 2:59 pm    Předmět: spínač klimy-kontrolka Citovat

Nemáte někdo zkušenost se žárovkou ve spínači klimy? Rozdíl ve světelném výkonu při vypmuto-zapnuto mi přijde minimální. Je to žárovkou, nebo je to běžné? Zkusil bych to vyřešit vytažením vodiče a LEDkou někde vedle, aby to bylo patrné, kdy klima fachčí... Vyndavají se ty spínače snadno, nebo je to pakárna?
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 3:02 pm    Předmět: Re: spínač klimy-kontrolka Citovat

AJM napsal:
Nemáte někdo zkušenost se žárovkou ve spínači klimy? Rozdíl ve světelném výkonu při vypmuto-zapnuto mi přijde minimální. Je to žárovkou, nebo je to běžné? Zkusil bych to vyřešit vytažením vodiče a LEDkou někde vedle, aby to bylo patrné, kdy klima fachčí... Vyndavají se ty spínače snadno, nebo je to pakárna?


Já sem to vyřešil tak, že mi svítí jenom když běží klima, talčítko nemám problém najít ani po tmě a takhle aspoò poznám jestli je zapnutá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

A pokud chces bejt hodne dukladnej, natahni si kablik od spinani spojky kompresoru klimatizace a bude ti to signalizovat a skutecny chod klimatizace(kdy je sepnuty kompresor).
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romca



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Cao, taky jsem to resil, ale udelal jsem to tak, ze jsem se z tlacitka vyndal bilou umelou hmotu (jen mala desticka) a je to mnohme lepsi...zabere to asi 5 minut...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roen



Založen: 30.6.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

romca napsal:
Cao, taky jsem to resil, ale udelal jsem to tak, ze jsem se z tlacitka vyndal bilou umelou hmotu (jen mala desticka) a je to mnohme lepsi...zabere to asi 5 minut...


Skvělý nápad, právě provedeno za cca 2 minuty, jednoduché, rychlé a splní účel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zaborák



Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 3:45 pm    Předmět: kontrolka klimy. Citovat

romca napsal:
Cao, taky jsem to resil, ale udelal jsem to tak, ze jsem se z tlacitka vyndal bilou umelou hmotu (jen mala desticka) a je to mnohme lepsi...zabere to asi 5 minut...


Ano jednoduchá úprava a stačí! Dík Very Happy
_________________
Zaborák

Xantia 1,9 TD, jezdím za 8,5 l s automatem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)