Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výškové repro
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 1:01 pm    Předmět: Výškové repro Citovat

Zdar chtěl bych si pořídit výškáče co mají být v palubce ( někdo je vyndal než mi to prodal ) ale nevím jaký typ tam má být (hranatý, kulatý ) aby se mi tam vešli. Originál dude asi drahej. Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Origo vyskace jsou pridelany primo k ty mrizce. Tezko budes uchycovat jiny. Mozna by se ti povedlo sehnat s novyma repro nejakej mezikus pro montaz do Xantie(pochybuju)...
Osobne bych se podival po vrakovistich. Treba te origo vyjdou levnejs nez novy univerzaly, ktery tam budes muset navic bastlit... Kousek od Slanyho(silnice Praha Louny) je vrakoviste. Nejsou zrovna nejlevnejsi, ale za pokus to stoji. Nemas to navic daleko.
Jinak ty origo hrajou dost dobre. Kdysi jsem zkousel univerzaly a byl jsem sklamanej.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

[mrkni na www.stualarm.cz Tam prodavaji primo celou sadu, ale daji se sehnat i samotne vyskace. prodavaji origo do vsech aut s uchycenim do te mrizky. mam je taky od nich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

SUPER DIK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Známý zrovna dneska jeden pár vyndal. Tak kdybys chtěl, asi by ses s ním domluvil.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:00 am    Předmět: Citovat

ČAU MUŽEŠ MI DÁT KONTAKT NEBO ZJISTIT CENU ? DIK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIMAK



Založen: 17.6.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kluci,mám v autě komplet překopanou aparaturu za silnější:rádio JVC 4x20W RMS (4x50W max) MOS-FET,ve dveřích také repro JVC + přez zesilovače: v platě ovály a basák v kufru - vše hraje perfektně,jak v multikině až na výškové repro v palubce (original xantia nějaké italské 50W max),vím že mají malý RMS výkon,proto křapou a nestíhají při vetší zátěži (volume do prava). Tak se chci zeptat jestli někdo nevíte o nějakém internetovém obchodě,kde by se dali sehnat stejné výškové repro ale silnější,které by to v pohodě zvládali,díky za odpovědi. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:26 am    Předmět: Citovat

LIMAK napsal:
Ahoj kluci,mám v autě komplet překopanou aparaturu za silnější:rádio JVC 4x20W RMS (4x50W max) MOS-FET,ve dveřích také repro JVC + přez zesilovače: v platě ovály a basák v kufru - vše hraje perfektně,jak v multikině až na výškové repro v palubce (original xantia nějaké italské 50W max),vím že mají malý RMS výkon,proto křapou a nestíhají při vetší zátěži (volume do prava). Tak se chci zeptat jestli někdo nevíte o nějakém internetovém obchodě,kde by se dali sehnat stejné výškové repro ale silnější,které by to v pohodě zvládali,díky za odpovědi. Wink


Ahoj Limaku! Ten e-shop ti bohužel nevím poradit... Ale chtěl jsem jen, že až seženeš nové výškáče, tak bych od tebe ty původní koupil. Jestli je budeš chtít prodat, tak se mi prosím ozvi na LUK.ZAH@SEZNAM.CZ Děkuju!
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Origo vyskace lze koupit za par kacek, urcite lepsi nez neco tezit u zlatokopu na vrakaci. Projed historii + citroeny.cz bylo to tu uz mockrat.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

Tak tam zalistuju a hele: http://www.stualarm.cz/produkt/rtwxantia-rtw-vyskove-repro-peu-806-c3-berlingo-03-xantia/
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Já je koupil tady :
http://www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/reproduktory-152/reproduktory-regent-196/rtw-vyskove-repro-peu-806-c3-berlingo-03-xantia-3030.html
Pak jsem je zacvaknul do mřížky, zapojil a paráda. Mr. Green
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIMAK



Založen: 17.6.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Kluci díky moc!!!Jdu do těch RTWček 100W= +/- 25-30W rms,takže to by šlo,jinak tedy mohu prodat celou tu sadu repro origo ze dveří a i pak z té palubky ty výšky. tel: 737 443 493,email: kamil.vitek@seznam.cz
tak díky moc za odkazy! Wink

XantiaI 2.1TD 130PS VSX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ambi



Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:36 pm    Předmět: třeba... Citovat

jinak chlapi......našel jsem třeba tohle http://www.autodoplnkyfro.cz/v%FD%9Akov%E9-reproduktory-q489-5w-rms-4ohm-pr%F9m-51mm-p%E1r-p-10098.html , nevim,jestli je to s konektorama,ale to uz je k ohledu na tu cenu detail....
_________________
HOUPU SE ALL INCLUSIVE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

ja som cez vikend otvoril tu mriezku a nasiel tie droty, tak som sa rozhoodol tam nieco at, v garazi som vykuchal repro od veze sony jedna bedna mala dva vyskove repro, takze mi este nieco hraaj v garazi, konektory som cvakol a repro pripojil. velke boli tak, ze som ich nemohol poriadne priskrutkovat, ale vzhladom k tomu, ze ta pristrojovka je nejaky lisovany papier, a repro mi pri natoceni po diagonale vosli do tohoo otvoru, tak som proste akoby na'bajonet' repro zakusol do toho papiera, drzi to dobre,sam som sa cudoval ako to tam zapasovalo. osadil som mriezky a poladil raio. je to super v plate mam magnat 690 a v kufri subwoofer od infinity napapajany cez zosik, a k tym basom mi ter pekne v predu hraju aj vysky, je to ovela lepsi sound ako bez nich odporucam a fakt je tam placu dost, da sa tam narvat vselico Smile
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

neviem ako ty, ale ja mám od výroby v X2 stredobasové repro vo dverách a z hora na palubovke pri A ståpikoch mám výškové repro. Nie je čo rieši Laughing
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)