Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

svetla

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin kučera



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 8:50 am    Předmět: svetla Citovat

Zdravim,
mam dalsi "elektricky" problem. Jsou to v podstate prkotiny, ale nastvou...

1) obcas, nyni uz takrka stale mi nesviti ukazatele rozsvicenych svetel na palubni desce - ani obrysovky, ani potkavaci svetla, jen dalkovky. Tu a tam se nekdy svatecne rosviti, ale neni to moc caste ...

2) pri spusteni vystrazneho blikani na vsechny 4 blinkry mi obcas blikaji jen prave dva. Kdyz hodim blinkry doleva, rozblikaji se vsechny. Moc to nechapu...

Dik za vsechny reakce
_________________
Xantia Combi Break 1.8i, rv.1996, 74kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Když je v tom takovýhle chaos je to většínou špatná kostra nebo špatný dotek ve svorkovnicích, očistit a následně postříkat kontaktolem
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 2:39 pm    Předmět: Re: svetla Citovat

martin kučera napsal:
Zdravim,
mam dalsi "elektricky" problem. Jsou to v podstate prkotiny, ale nastvou...

1) obcas, nyni uz takrka stale mi nesviti ukazatele rozsvicenych svetel na palubni desce - ani obrysovky, ani potkavaci svetla, jen dalkovky. Tu a tam se nekdy svatecne rosviti, ale neni to moc caste ...

2) pri spusteni vystrazneho blikani na vsechny 4 blinkry mi obcas blikaji jen prave dva. Kdyz hodim blinkry doleva, rozblikaji se vsechny. Moc to nechapu...

Dik za vsechny eakce


1) vyměò ty kontrolky co ti blbnou, případně zkontroluj špatné spoje ve vedení k nim.

2) Podle popisu nespojuje levý blinkr s přerušovačem (někde je špatný kontakt a bude to mezi L blinkrem a vypínačem varovných světel a nebo přímo ve vypínači. Přívod od přerušovače k výstražným je OK, jinak by nešly ty pravé blinkry.).Zkontroluj, jestli nemáš povytažený konektor na vypínači havarijních světel. Nebo zkus vypínač pročistit příp. vyměnit.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin kučera



Založen: 15.10.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Dík za info.
_________________
Xantia Combi Break 1.8i, rv.1996, 74kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Mam jinej problem...Potkavacky sviti hrozne mizerne,rek bych spis do silnice.Muzu si to nak opravit doma pred barakem nebo musim do servisu na serizeni? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

Zajed do servisu,doma si to presne nenastavis,maximalne orientacne,a v servisu to ani moc nestoji
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 11:46 pm    Předmět: Citovat

dotaz na LightDJ neměl si měněné pravé světlo?Mám podobný problém protože jsem musel koupit nové světlo na vrakovišti a od tý doby mi to nesvítí na krajnici.Po dlouhém zkoumání mám dojem že jsem koupil pravé světlo z anglického auta a u těch pravé nesvítí doprava nahoru \ na krajnici \ ale rovně aby neoslnovalo protijedoucí vozy.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kadly



Založen: 25.2.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

lightDJ napsal:
Mam jinej problem...Potkavacky sviti hrozne mizerne,rek bych spis do silnice.Muzu si to nak opravit doma pred barakem nebo musim do servisu na serizeni? Confused


Zdarec měl jsem stejnej problém. Mám kombíka a při zhasnutí motoru časem trošku sedne (okem to není patrné). Proto si myslím, že světla někdo štěloval při zhasnutém motoru. Pri každém nastartování se prdel trošku zvedne. Takhle jsem si to alespoò vysvětlil. Zajel jsem do servisu a nechal si to seštelovat s nastartovaným motorem a výsledek je super! Za tmy už vidím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

nastaveny uz to mam,nasel jsem ty srouby,ale stejne to nesviti...kdo vi jak vypadaj paraboly...je fakt ze jako osvetlovac to je drobet nemoc z povolani,ale kdyz to srovnam s mami saxem,to je jak kdyz jedes ve dne proti tomu mymu....
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)