Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

padá zadek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
olin



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:40 pm    Předmět: padá zadek Citovat

zdravím. mám x1 kombi 1.8i a po odstavení mě za hodinu spadne zadek až na zem. po nastartování je do dvou minut nahoře.začalo to skoro z ničeho nic.naráz tak nevím jestli je to kulama nebo korektorem ,táhlama prostě nevím .předem dík za radu. a ještě kdo v brně dofukuje kule a pod?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:54 pm    Předmět: Re: padá zadek Citovat

olin napsal:
zdravím. mám x1 kombi 1.8i a po odstavení mě za hodinu spadne zadek až na zem. po nastartování je do dvou minut nahoře.začalo to skoro z ničeho nic.naráz tak nevím jestli je to kulama nebo korektorem ,táhlama prostě nevím .předem dík za radu. a ještě kdo v brně dofukuje kule a pod?


zastav se a podívám se na tu tvoji neposlušnou Shocked
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martinmartin



Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Čus, hela já mám hydrauliku co se týče funkčnosti v cajku, ale koule mám starý (moje Xantie). Jízda ok, příčné vlny jsou jak na lodi, zaparkuju a za asi 45min je prdel (trochu i předek) skoro, nebo taky celá na zemi. Ale i teď v zimě ráno nastartuju promrzlý auto a do 15s je celý auto na koni. Jako čerstvý Xantiák bych řekl, že je to zadní protipadací koulí.
_________________
XA1 1.8 8v LPG -ex
XA2 2,1 TD 98 exclusive -zlobidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Já jsem měl stejnou závadu a už jsem na ni přišel. Dělal mi to zadfní regulátor tlaku s protipadacíma zámkama. Uvnitř byla jedna gumička v háji a vždycky když jsem auto odstavil, tak spadl zadek po nějakém čase na zem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Lajdo,muzes nam to nejak podrobneji popsat?Popripade foto by nebylo?Ja mam urcite neco podobneho,a dost lidi tady to samy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Jasně. Tady je máš odkaz jak vypadá ten zadní regulátor s protipadacíma zámkama.
www.planete-citroen.com/forum/showthread.php?t=56152.
Jsou tam 3 kroužky 2 tvaru O a jeden X. Na té jedné je pak ještě napevno nasazená guma, kterou jsem měl poškozenou, byla potrhaná a přes ní to netěsnilo a pak mi zadek auta padal.
_______________________________
XA II, 1,9SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Studna



Založen: 6.10.2007
Příspěvky: 207
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Lajda napsal:
Jasně. Tady je máš odkaz jak vypadá ten zadní regulátor s protipadacíma zámkama.
www.planete-citroen.com/forum/showthread.php?t=56152.
Jsou tam 3 kroužky 2 tvaru O a jeden X. Na té jedné je pak ještě napevno nasazená guma, kterou jsem měl poškozenou, byla potrhaná a přes ní to netěsnilo a pak mi zadek auta padal.
_______________________________
XA II, 1,9SD


No čau chlape..

můžeš ještě pro upřesnění napsat,jestli se dá sehnat přetěsòující sada na ten zadní zámek a na kolik to vyjde?Celej novej zámek vyjde přes 3000 Kč
_________________
Xantia X2 Millésime Break 2,0 HDi 80kW mit bufik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 9:27 am    Předmět: Citovat

Podle vinu na mém autě vyjde na 3500,-Kč. Ty dvě kroužka ve tvaru O a jeden tvaru X snad ano, ale je tam ješte na tom jednom trnu u té pružiny nalisovaná guma a tu nelze sehnat, alespoò co jsem zjišoval. Většinou tato odchází a přes ni pak tlak uniká. Já ji měl totálně zničenou. Jediné řešení sehnat na vrakáči ten zámek dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)