Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

houpani otacek motoru 1.9TD

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
boban



Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Kutna Hora

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:35 pm    Předmět: houpani otacek motoru 1.9TD Citovat

Zdravim vsechny xantiaky.Mam 1.9td break,96,najeto 240tis.km a celkem slape dpbre,ale tak tejden uz pozoruju,ze po nastartovani trochu houpou otacky motoru a trochu se ohreje a dobry.Ze by nakej ten regulator otacek?? dakuji za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,zrejme se ti zavzdusnuje palivova soustava,zkontroluj vsechny palivove hadice a vracecky,nebo jeste viko palivoveho filtru taky bere vzduch.Jinak,tohle taky muze delat priucpany palivovy filtr,kdy s ho menil naposledy?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Zkus vymenit ci promerit zhavici svicky Cool Me taky houpal motor a bylo to vyresenou vymenou jedne zhavky,treba to bude to same..Jak pises,studeny houpal,kdyz se ohral,uz byl v pohode..Ale ja mam HDI Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
boban



Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Kutna Hora

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 11:31 am    Předmět: Re: houpani otacek motoru 1.9TD Citovat

boban napsal:
Zdravim vsechny xantiaky.Mam 1.9td break,96,najeto 240tis.km a celkem slape dpbre,ale tak tejden uz pozoruju,ze po nastartovani trochu houpou otacky motoru a trochu se ohreje a dobry.Ze by nakej ten regulator otacek?? dakuji za rady



Tak diky za rady,zkusim to vse prekontrolovat,nedavno mi odesel ten zpetnej ventilek v ty pumpicce(ten balonek) a zapadala mi nafta jako fest,ze sem to rano nemohl vubec natocit,tak jsem ji vymenil a dobry a ted zas tohle.Kouknu na to a uvidim.Jinak to je kara!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yoshimato



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Piestany

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojte fešáci. Priznám sa, že mám rovnaký problém s tým kolísaním otáčiek, ale myslím, že to kolísanie je menšie a chod po naštartovaní je kludnejší keď ráno pri žhavení neštartujem hneď po zhasnutí kontolky žhavenia, ale začnem až keď cvakne relátko čo odpája žhavenie. No asi mám odídený niektorý žhavič,na to kašlem, dokial štartuje. Ale tiež je pravda že naftový filter som dávno nekontroloval,tak díky za typ.Možno tam mám v tom tých nedostatkov viacej. Kuknem sa na to. Ak sa to potvrdí, dám vám vedie. Wink
_________________
Xantia Break X1 1.9 Td/97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)