Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VB Service KOTLAŘKA - ELSAM

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 6:44 pm    Předmět: VB Service KOTLAØKA - ELSAM Citovat

Pánové a dámové, po chvále na servis ELSAM na Kotlářce, na který jsem našel kontakt tady na stránkách, musím oznámit všem příznivcům Xantií, že po změně názvu ELSAMu na VB Service se zároven MAXIMÁLNÌ zvýšili ceny a ZHORŠILA KVALITA. Po návštěve se chcípáním jsem vyplázl 1.300kč a pak zjistil že se nic nezměnilo. Při návratu a pokusech o nápravu jsme si peníze zpět nepředali- prý příště, nicméně teď jsem jel na výměnu destiček a kotoučů předních kol na kombiku. A CENA NEUVÌØITELNÝCH 4.850kč - slovy čtyřitisíceosmsetpadesát korun. Pro zajímavost to byly kotouče BENDIX, cena na stránkách u Boba za díly 3tisíce, na webu bendix.cz maximálně 3.300kč. Takže mi dal slevu za minule celých 1300kč a tak jsem odjel a doufám že se to alespoò rozbrzdí. ZA tu cenu měl kámoš vrtaný kotouče na koktávku.
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Zrovna dneska ráno jsem tam dal auto a zjistil jsem, že to prý rozpustili, takže už nedělají např. repase hydraulických čerpadel. Myslím, že ten mechanik, co tohle všechno dělal, odešel. Přesto mi to auto vzali a zítra uvidíme, co za to budou chtít... Každopádně se ale asi začnu poohlížet po jiném servisu.
_________________
XA2 Break, 2.0i 16V, Exclusive, Admiral Blue (KNCB), r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bear



Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

Nazdárek Xanáci!
Elsam mě zklamal,odešly mě ložiska u kol, prý to nic není,pak jsem je měnil/drnčely mě pedály /po výměně přestaly/,
dali udajně nový vnitřek alternátoru / asi cca kol 6-8 ticíc/ který za 1/2 roku odešel/absolutně rozlámaná stará ložiska/,odmontovaný volně ložený víko od vzduch filtru i když filtr neměnili?atd.Nevím proč?
Už nejezdím,ceny hodně vysoký!!
Je fakt,že nekteří tam práci rozumí a někteří asi ne?
pa bear
ps:nejlepší jsou petiti pod smlouvou o opravě,kde reklamace je možná až po demontaži opravené součastky na jejich pracovišti
takže když zůstanu někde viset a chtěl bych reklamaci/čerpadla,alternátoru apod / tak mám smůlu
Nevím,třeba se něco změnilo?
_________________
X1TD 1.9 97 bear
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)