Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ACTIVA 2.0 CT 1996 nestartuje

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ferbo



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 6:56 am    Předmět: ACTIVA 2.0 CT 1996 nestartuje Citovat

Tak mám před svátkama o strarost víc. Onehdá mi začalo autí za jízdy cukat. Občas se to po chvilce srovnalo, ale pak už ne. V domění že jde o vadnou svíčku, jsem koupil nové, ale po výměně jsem už nenastartoval. Vrátil jsem tam ty původní ( záhadně ve vytočil ten bazmek na který se nasazuje kabel) a nic. Asi mě už z toho auta šlehne. Víte někdo o co gou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

jak už tady někde píšu měl jsem podobné příznaky ale celá věc se udála trošku rychleji takže autí párkrát zacukalo a zastavilo se a nechtělo se natočit... v mém případě to bylo tím že do motoru nešel benzín tak když jsem auto dopravil domů tak jsem šel nejdřív na pumpu v nádrži a ejhle špatnej kontakt... zahejbal jsem s konektorem a autí najednou naskočilo jak za mlada... doufej že to v tvém případě bude podobná "kravina" ... takže má rada zní zkontroluj si nejdříve jestli ti jde do motoru benzín...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

což takhle kabely ke svíčkám?? Mohly být jeté a jak jsi vyměnil svíce... KO. Je to jen domněnka, nejlépe se stavit v nějakém vrakáči zkoušet kousek po kousku...
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)