Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

p. Kocáb Ostrava - Pískové Doly

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:02 am    Předmět: p. Kocáb Ostrava - Pískové Doly Citovat

Mám s ním velmi dobrou zkušenost. Stará se mi o mého miláčka. Telefonní kontakt na něj je 776327310 nebo 777713696. Také dělá dofuk koulí a repasuje je, což je pak podstatně levnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 8:20 am    Předmět: nikdy vice Citovat

No nevim jak se postaral o tveho milacka o meho hodne spatne.....Odkaz viz forum a pod.....
Pokud se nekdo nudi a chce zazit stresy, dokurvit auto at prijede a nech si opravovat! Jinak doporucuji misto AutoKocab znackovy servis.
Je levnejsi a hlavne vi co opravuje.......

Na rovinu tam bych nedal opravit uz ani kolobezku pri zkusenostech co tam mam!
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 8:57 pm    Předmět: Re: p. Kocáb Ostrava - Pískové Doly Citovat

Lajda napsal:
Mám s ním velmi dobrou zkušenost. Stará se mi o mého miláčka. Telefonní kontakt na něj je 776327310 nebo 777713696. Také dělá dofuk koulí a repasuje je, což je pak podstatně levnější.


jak ty koule REPASUJE, mimo to že je dofoukne ??? Laughing
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Asi barvou Very Happy
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
libor1960



Založen: 16.10.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Mám také velmi špatnou zkušenost s autokocáb. Neváží si zákazníků a proto bych mu nedal opravit ani Škoda 110R cupé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

Pánvé, musím se Vám všem omluvit. Happy hlavně tobě. Po tobě jsem měl u něj taky auto, kdy mi auto taky pěkně dorasoval. Rozhodnul jsem se, že mu auto nikdy již nedám. Začal všechno flákat. Od jiného mechanika, který s ním pracoval, jsem se dověděl, že sice Kocáb pracoval v Citroënu, ale jako karosář a ne mechanik. A zjistil jsem, že si účtoval na mém autě za opravu, kterou vůbec nedělal. Opravit jsem si musel nakonec autíško sám. Oprava po jeho zásahu mě stála tedy okolo 15.000,-Kč. Hold člověk se musí taky pěkně spálit. Víckrát už ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:37 pm    Předmět: vsem... Citovat

Prosim Vas vsechny, co jste meli kdy neco spolecneho s panem Kocabem aby jste me kontaktovali pro spolecny postup!Nemuzu se vyrovnat s tim ,ze proste mu to zase porjde.Me to taky stalo po tech jeho zasazich balik!
Jinak ja moc dobre vim ze on byl karosar!
Kazdopadne dnes mam jiz dva velmi dobre servisy.Jeden autorizovany a jeden neautorizovany a ti se mi o moje auto staraji a zatim no porblem!
Hlavne teda jednani jine nez u Kocaba a hlavne me to prijde i za lepsi prachy!
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:50 am    Předmět: Re: vsem... Citovat

happy napsal:
Prosim Vas vsechny, co jste meli kdy neco spolecneho s panem Kocabem aby jste me kontaktovali pro spolecny postup!Nemuzu se vyrovnat s tim ,ze proste mu to zase porjde.Me to taky stalo po tech jeho zasazich balik!
Jinak ja moc dobre vim ze on byl karosar!
Kazdopadne dnes mam jiz dva velmi dobre servisy.Jeden autorizovany a jeden neautorizovany a ti se mi o moje auto staraji a zatim no porblem!
Hlavne teda jednani jine nez u Kocaba a hlavne me to prijde i za lepsi prachy!


Vidíš, co jsem ti pořád psal. Značkový nebo autorizovaný servis je ve finále levnější. Idea
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)