Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Který servis v Praze vybrat?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dada.69



Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 1:18 pm    Předmět: Který servis v Praze vybrat? Citovat

Ahoj vsem. Mam problem s autem, o kterem jsem psal jiz drive. V tahu mi dava prapodivny zvuky..takový jakoby klepání, kovovejsi zvuk. Dela to jen nekdy, vetsinou mezi 1600-1900 ot., vzdy pri zarazene rychlosti. Vykon je stejny..
No ale rad bych se zeptal, ktery byste mi doporucili v Praze neautorizovany servis. Byl jsem s tim u Vasendy, tam se s tim projeli a samozrejme jako napotvoru auto predlo jak svycary. Cestou domu uz to delalo zase. Zajimalo by me teda, jestli mate zkusenost s nejakym servisem, kde znaji slaba mista Xantii, kde jsou dobri v diagnostice problemu. Zatim tedy uvazuju bud to dat k tomu Vasendovi, nechat to tam dva dny..at se s tim povozi a treba se to projevi..a nebo zkusit pana Placheho..u nej jsem ale nikdy nebyl. pripadne i uplne nejkam jinam. Büdu vdecny za vase rady, doporuceni i zkusenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:02 pm    Předmět: Citovat

Pokud ja mohu doporucit,tak u pana placheho jsem byl vzdycky spokojen,snazi se vyresit vsechny problemy,i jsou ochotni vyslechnout majitele,a jeho popis co to dela,jsou tam peclivi,a hlavne:maji citroeny radi Cool
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dada.69



Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:48 pm    Předmět: Re: Citovat

Dekuju za tip! Uvazuju o tom. Ono u Vasendy mi prijde ze nejsou spatni..ale berou si toho hrozne moc, nestihaji..a pak treba i nejdou po pricine..Ale to je jen muj pocit ze dvou navstev. Zase je pravda, ze to, ze tam maji porad plno taky o necem svedci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:34 am    Předmět: Citovat

Jukni do sekce "Servisy" Idea
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)