Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna xantie s benzínu 1,8 16V na HDi 2,0 80kW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

PaM napsal:
Ali, nebuď "pan Zřídkaveselý" na spritmonitor.de je 96 HDI Xa a průměr všech je 5,91. A dobrá polovina lidí tam jezdí dlouhodobě pod 6 lirů ...
http://www.spritmonitor.de/en/overview/12-Citroen/96-Xantia.html?fueltype=1&fuelsort=1&gearing=1&exactmodel=hdi&powerunit=2

A fšickní lžou
Wink


Ne, mě jde o to, že někdo tady řekne fakt, nejede to nad 6 litrů. Kdejaký Jouda se toho chytne a pak to tady začne flamovat, jaktože, když jste tady psali, že to jezdí pod 6 litrů, mě to jezdí za 6,51478935 a co s tím mám jako dělat. No pak to uvidíš. Tuhnisové ho budou nutit to votuhnit se zaručeně nižší spotřebou, další ho pošlou do .... a podobně. Prostě vyjadřujme se zcela jasně a konkrétně.

Jak k tomu příjde chudák Vlasta, když mu to HDi jezdí chudákovi za sedm, no. A ne a ne to dostat dolů. Laughing Že Vlastíku? Wink
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 10:44 pm    Předmět: Citovat

Nojoo,ale Vlastova xantie má tu špeciální tjuninkovou váhu vzduchu,přepojený/odpojený ventily na podtlacích a podobný vychytávky Laughing
Jo a jezdí na Lukoil,já to jednou do našeho HDi nalil a spotřeba 7,5l/100km,auto jelo normálně ale žralo jak ruskej tank,pak jsem zkusil jednou Lukoil do TD a zase to žralo 8,tak jsem se na to vyflák a radši tam netankuju

Jinak nám to HDi taky žere nějak kolem šesti,většinou těsně pod šest,ale když se zadaří,tak se tam objeví bezmála sedmička ani nemrkneš Very Happy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

http://www.spritmonitor.de/en/detail/200012.html

Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)