Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poradíte mi s prodejní cenou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

Snazil jsem se kdyzi za par kacek prodat strepika P205, kterymu koncila technicka a pritelkyne v pokrocilem staiu tehotenstvi uz s nim stejne jednit (ani do budoucna se sedackou a kocarkem) nemohla.

Nakonec jsem ho vicemene daroval za 3000 na ruku do jednoho bazaru. Jsou to tri roky a byla to piksla, pripoustim, ale jestli ti daj protiuctem 30 a chces tam jiny auto, dej jim ho a zapomen, at se staraj oni.... vic za nej IMHOnedostanes ani nahodou...

H.
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 7:40 pm    Předmět: Citovat

Věříte mi, že to asi obrečím? Smile
Občas si promítám ten moment, kdy s tím odjíždí někdo jinej a nebo kdy to nechávám někde k prodeji a je mi docela těžko.
Znáte ten pocit?

Nejlepší pořádný auto jaký jsem kdy měl a vlastně ještě mám.

Nejraději bych ji prodal někomu starostlivýmu v jiným městě, abych jí nemusel vídat. Víte, já si vždycky ke každýmu autu vypěstuji citový vztah. Smile Přítelkyně to taky chápe, ta má svýho Saxíka a za nic by ho nevyměnila.
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Hele, najednu stranu jo, na druhou stranu je to jen stroj....

Sem mel kdysi passata B3 a byl jsem s nim desne spokojenej a kdyz se mi vysypal ve Znojme a ja odjizdel a nechaval sjem ho tam na drore nejakyho servisu, tusil jsem, ze uz s nim asi jednit nebudu... a bylo to tak... litovl jsem ho, ale zase co... je to auto..

H.
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Já mám podobnej vztah i ke svojí škodovce 136. To je taková malá radost, ale teď na ní nemám moc čas kvůli práci, takže už třetím rokem stojí rozebraná, ale už se to chýlí ke konci.
Celou jsem ji vypiplal, vyvařila se, kamarád mi vytáhl blatníky navařením širších lemů, jinak jsem pak komplet skládal z novejch dílů, nápravy přední i zadní do šroubku nový (po večerech po práci), toho broušení a kitování pod lak, teď čeká na finální lak (druhý za těch 13 let co ji mám), lakovat budeme zase my s tatíkem. Přes deset let nezná d隝 a sníh. Very Happy
Je na ní lehce posílenej motor (vačka, hlava, výfuk, karburátor, sání), podvozek HP s tužšíma tlumičema, upravený odklony kol, silnější stabilizátory na obou nápravách, skořepinové sedačky, komplet jsem vlastnoručně přečalounil interier včetně obšití sportovního volantu....
16ky kola Borbet a pneu 195/45/16 Kumho Ecsta KH31.

Vzhled víceméně seriový, na lak mám připravenu modrou perle v kombinaci s bílou střechou, kola a kapky zrcátek taky v bílé.

To už si pak člověk vztah skutečně vybuduje. Very Happy
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

Já radím dojezdit,protože v dnešní době stav auta skutečně nikdo neocení a rozhodně ne penězi navíc.
To můžeš klidně prodat na holých gumách a bez rádia a subáče ,klidně holý na brzdy a rozvody před výměnou a s cenou to nic neudělá,a kdybys tam měl aparaturu za 20 litrů,tak to taky cenu nezvedne,jednou je to prostě stará 1,8i ještě k tomu osmiventil,99 a tím je to bohužel daný Wink

Nedělám si iluze o prodejnosti mojí xa 1,9TD,která ač sice motoricky výborná,mechanicky plně funkční,interiér čistý,ale s otlučeným zevnějškem poznamenaným prasaty z parkoviště bych řekl že se s prodejem nechytám...Za kolik to prodat,za 15,za 20kkč?Jestli mi to za to vůbec někdo dá,když je k tomu navíc ekodaò,o prodejnosti mého BX se už vůbec nebavím,to by asi nikdo nechtěl ani zadarmo Confused
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

Xantik: Hele, jak pire JiRaY, proc to vlatsne prodavas? Jestli te to omrzelo, nebo proste nutne potrebujes jiny auto (treba vetsi kvuli kocarku nebo cojavim) tak to prodej nejrychlejsi moznou cestou a neres pet tisic... jestli si s tou myslenkou jen tak pohravas, ta se na to vybodni a dojezdi do jako daily drivera do smrti, resp do stavu, kdy ti nebude lito to dat na vrakac nebo nekomu za bura... jinak v tom proste dycky prachy zustanou... vem to tak, ze nekonkurujes nej jinejm kratkejm benzinum, ale kdyz uz nekdo uvazuje o Xantii stoji proti tobe v konkurenci kombiky v nafte a ty holt nabizi lepsi uzitek za podobny penize...

U myho ropo brejka je jasny, ze ho nejde prodat, uz na nem vem a km jsou videt trochu moc, i kdybych ho vylestil jak blazen...

Honza
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 9:27 am    Předmět: Citovat

Neboj se a dej inzeráty, prodával jsem přesně to auto co máš ty, jen bez těch tuningovejch úprav.
Bylo tady dost keců, že jsem nasadil vysokou cenu. Ctěl jsem za to 35 000,- loni v říjnu. No prodal jsem to až v lednu za 29 900,- a to jsem prodal ještě před tím kola zimí za 2000,-. Dostal jsem tedy 31900,-
A před prodejem jsem z toho vytáh Parrota, kterej se prodává kolem 2000,-
Takže jsem byl spokojenej.
Každý auto má svýho kupce, jen některý hned a některý dýl no. Takže jestli tě netlačej finance, tak nabízej a inzeruj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)