Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DOPORUČUJI +++ Citroen servis PaM- pan HALUZA BRNO

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sasha



Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 8:39 pm    Předmět: DOPORUČUJI +++ Citroen servis PaM- pan HALUZA BRNO Citovat

Přátelé Xantiáci, teď teprve mohu srovnávat kvalitu práce provedenou p. Haluzou v Brně.Začnu od začátku problému. Několik let jsem moji Xantii jezdil servisovat k nejmenovanému pánovi do Holetína a žil v domnění, že je to nejlepší, co jsem mohl pro moji Xantii udělat -za ceny nepřemrštěné.
Bohužel můj názor na um a nízké ceny oprav pana z Holetína jsem musel změnit .Začalo to to poruchou prasklé hadice řízení.
Oprava mě byla účtována v ceně 8hodin práce+ materiál.Jaké bylo moje rozčarování a pocit z jízdy?Zvuk motoru připomínal kabinu v traktoru. Do řízení se přenášely velké rázové vlny!!.Odpověď na mé námitky:Lépe to nejde,jezdí to v normě!!! To vše bylo způsobeno špatně provedenou amaterskou náhradou za vadnou trubkohadici řízení.Až návštěva pana
HALUZY z BRNA problém odstranila. Během 3 HODIN závady odstranil- za poloviční cenu a ještě mi doplnil koule a promazal táhla.Práce navíc -ZDARMA!!.Děkuji tímto a dávám palec nahoru pro servis PaM pana HALUZY.Přesto že je vzdálen 150KM nelituji projetých km ...ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTÌ!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

PaM má už svojí síò slávy zde:
http://www.xantiaclub.cz/poradna/viewtopic.php?t=966
Pokračujte prosím tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)