Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jiří Hejda - Radouňka / Jindřichův Hradec

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paya



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:23 pm    Předmět: Jiří Hejda - Radouòka / Jindřichův Hradec Citovat

Servis, resp. přímo pan Hejda mi vyloženě vytrhnul trn z paty při nezáviděníhodné situaci.
Trávil jsem dovolenou cca 20 km od JH. Den před odjezdem jsem "rašploval" dosedací plochy zadních třmenů, viz čl. "Oprava šikmo sjetých brzdových destiček". Při zpětné montáži jsem blbě nasadil trubičku do třmenu. Ta se mi potom při zhoupnutí auta doslova přestřihla a začala samovolně vytékat LHM. To jsem ale zjistil až na místě dovolené, po cca 50km cestě s 3-letou dcerkou v autosedačce. Následky případného prošlápnutí brzdy po vytečení LHM nechci ani domyslet...
Zkrátka jsem se vydal jiným autem hledat pomoc. Našel jsem p. Hejdu v Radouòce, který se po vylíčení mé situace bez váhání a mimo pořadí ujal opravy. Xantošku jsem přistavil v dohodnutý čas a během prohlídky Jindřichohradeckého zámku mi pan Hejda dal auto do pořádku. Vyrobil celou tu dlouhou spirálovou trubku k PZ kolu, ještě po dohodě zkontroloval čepy, vyčistil korektor a dokonce přistavil auto na smluvené místo.
Takto si představuji profesionální a lidský přístup správného servisáka. Very Happy
paya
_________________
X2 HDi 80kW Break EXCLUSIVE r.v. 2000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakubsk



Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, tak pana Hejdu mohu jen doporučit. Je opravdu super, a dá se s ním dlouze vykládat o citroenech Smile. Jo a Payo, když jsi tam dával svou Xantii, tak jsem tam asi zrovna byl. Potřeboval jsem hydro trubku na DSku. Dost mě překvapilo, jak jsi měl tu trubičku pěkně ustřiženou, jako kleštěma. Hejda je specializovanej na hydro systémy Citroenů. Trubičky si dělají samy a na míru. Jen spokojenost.


Kontaktní údaje:

Na Kopečku 78
377 01 Jindřichův Hradec-Radouòka

Mobil: +420 606 887 000
Telefon: +420 384 323 313
E-mail: hejda.jiri@cmail.cz
Otevírací hodiny:

Pondělí 8:00 - 11:00 12:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 11:00 12:00 - 16:00
Středa 8:00 - 11:00 12:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00 12:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 11:00 12:00 - 16:00
_________________
Citroën Xantia II 1998 1.8i, Citroën DSpecial 20 1973
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laky



Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, pan Jiří Hejda je opravdu odborník a profesionál. Jezdíme k němu s BXkem a se dvěma Xantiema. S jakýmkoliv problémem si umí bez potíží poradit, citroeny má prostě v malíčku. Je na něho spolehnutí ohledně termínů a časů objednání, atd. Měl jsem problém u Xantie, když mi na cestě vypadlo táhlo u korektoru a auto buď sedělo na zadku, nebo ho naopak vystrkovalo do výšky a jinou polohu neznalo. Po vysvětlení situace panu Hejdovi do telefonu hned věděl kde je problém a ochotně mě navedl, takže jsem to za chvilku bez problému opravil.
Mohu vřele doporučit, s lepším servisem jsem se zatím nesetkal. Zdraví Lukáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokop tunel



Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Jenom chvalím. Naprostá spokojenost.
_________________
X1 break 97 1.8 8V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

Super.Aniž bychom se znali (jedenkrát na srazu BX a dvakrát jsem z něj "tahal rozum" ohledně BéXa) mi bez jakýchkoliv problému zapůjčil tažnou tyč za OA na kouli.Potřeboval jsem totiž dotáhnou P405 break z Letovic do JH.Také k němu chodí pro radu servisáci ze servisu ve Stráži nad Nežárkou (ti dělají také převážně pežoty a citrony )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
E-34



Založen: 18.2.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Jindřichův Hradec Plavsko

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

ano souhlas Hejda -ano
_________________
Citroen Xantia II ,98 2,0 16V 144000km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 7:54 pm    Předmět: Citovat

Musím potvrdit svůj první příspěvek.Konečně jsem mu dal vydělat a ne jen z něj tahat rozumy.
Jen jsem jel domluvit termím a ihned provedl to co jsem chtěl a ještě bez peněz,zaplatil jsem až dodatečně-po provedení servis.úkonů jsem musel jít podojit bankomat a pak teprve zaplatit !!!!!!!!
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)