Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

p. Schütz ml., Sobín

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:36 pm    Předmět: p. Schütz ml., Sobín Citovat

Syn opraváře z Nučic. Dělá autoelektriku. Mně dává dohromady Hydroaktiv (ventily a PC) Telefon: 777 008 483. Najde te ho, když pojedete ze Zličína směrem na Sobín a hned za dálnicí (za podjezdem) odbočíte dopryva na úzkou asfaltku podél dálnice směrem na sever. Po cca 1 km uvidíte vlevo osamocený objekt....
Tvrdí, že má moc práce a věřím mu to. Je to šikulka.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Potvrzuju dobré zkušenosti. Jinam než k němu a jeho tatíkovi bych nejel.
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 7:19 am    Předmět: Citovat

Včera jsem znovu využil jeho služeb. Padla při tom zmínka o stávkujícím motorku otevírání 5tých dveří (break). Nabídl mi výměnu za univerzální motor, cena ND 100,- Kč..... Idea
Zatím jsem nevyužil kvůki nedostatku času, ale půjdu do toho....
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Ta poslední oprava: prasklo tělo HA ventilu Evil or Very Mad LHM fuč... Doskákal jsem k Schützovi ml., On mne odvezl na metro. Nalezl závadu, opravil ventil, dolil 3,5 l LHM. Protahal nové dráty průchodkou do LP dveří (nefungovalo stahování okýnka). Zavolal, dojel pro mne na Zličín na metro, řekl si o 1500,- Surprised a já spokojeně odfrčel....
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,i já využívám služeb schutze ml.Byl jsemvždy spokojený,bohužel se po poslední opravě-proletování budíků cca 2 měsíce zpět zničehonic objevila prasklina ve spodní části budíků,a podle info na zdejším foru je to neopravitelné/nevyměnitelné,jelikož mám atyp.budíky.

Nechci Schutzovi ml.křivdit,možná za to může jen horké léto,a únava materiálu,ale možná za to mohla příliš hrubá montáž budíků zpět do auta...
Nevím,jen jsem z toho smutný,budíky jsem měl už několikrát venku,ale nikdy se mi toto nestalo Rolling Eyes
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou nemám na nic čas.... ani na svou elektriku, i když to je věc ve které se rád pohrabu. Inu zajel jsem na doporučení místních k panu Schutzovi mladšímu s tuhnutím hydractive u mé V6.

Bylo to na etapy, chvíli jsem jezdil s jeho hydractive počítačem se stejnými problémy jako se svým...nakonec to našel, měl jsem zlámaný a oxidací rozežraný kabely v motorovém prostoru. Auto bylo kdysi lehce havarované dovezené z CH a ten kdo to dával dohromady byl spíš mechanik než elektrikář.

Mohu doporučit. Jediné negativum je, že nedodržuje příliš časové termíny, člověk aby ho uháněl. Má toho až nad hlavu, holt šikovné ruce a trpělivost-)

V.
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 9:38 am    Předmět: Citovat

Oprava (výměna uhlíků) v obou mororcích sahar, nové dráty v průchodce do 5tých dveří, oprava budíků a výměna několika žároviček v palubce. Znovu jsem spokojen a doporučuji...
Pokud jste někdo estét a vnímáte stav "servisu", tak si vemte pásku přes oči. Ale OPRAVÁØ je to dobrý... Wink
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 10:39 pm    Předmět: Citovat

Už jsem tam zas byl, jak píše vlastimil, je to na pásku, ale práce odvedená dobře. Problémy jsou jako vždy s termínem dodání opraveného auta nazpět.... celkově plus za dobré ceny a za odbornost.


Tentokráte zlámané dráty do kombi dveří a opět vadné přední ABS čidlo na straně řidiče, po půl roce používání, budu ho muset k bobovi reklamovat, kupoval jsem ho nové.

V.
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)