Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Velmi špatná zkušenost:Jiří Pelikán, V Zápolí 6, Plzeň Újezd

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
keschaf



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 68
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 7:42 pm    Předmět: Velmi špatná zkušenost:Jiří Pelikán, V Zápolí 6, Plzeò Újezd Citovat

Auto má od léta (konkrétně od začátku září). Věčně lže, slibuje, auto "bude příští týden" už dobře 7. týden v řadě. Není schopnej ani zvednout telefon a omluvit se, že termín nestíhá. Stalo se mi dokonce, že už jsem byl v nastartovaným autě, že si pro auto pojedu, protože jsme byli domluvení na termínu a on nevolal, ale pro jistotu jsem mu zavolal, a auto prostě hotový nebylo!

V neděli si k němu jedu pro nepojízdný auto, který tam stálo 4 měsíce na zahradě a budu požadovat náhradu škody.

Varuju vás všechny, je to lhář a slibotechna, jemu bych nesvěřil už ani dětskou plastovou tříkolku.
_________________
Xantia Break Exclusive 1998 2,1TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:49 pm    Předmět: Re: Velmi špatná zkušenost:Jiří Pelikán, V Zápolí 6, Plzeò Ú Citovat

Ahoj. Tak jsem se na to taky vys***. Věděl jsem od začátku už před pěti rokama, že bych tam auto nenechal, jezdíval jsem tam pouze proto, že mi byl doporučen a že jsem mohl být přítomen. Teď vím, mimo jiného, že byl kurevsky drahej.

Měl jsem s ním domluvený běžný periodický servis hydropérování.
První termín na koule se několikrát posunul až se dohodnul na konkrétní datum a 16:00, vyrazil jsem i přes svoje vytížení dříve, volám a posouváme se na 17:00. Přijel jsem na místo a nemohl jsem se ani dozvonit, ani dotelefonovat, nic. Protože jsem to potřeboval a neměl jsem možnost si najít čas později, tak jsem tam v 8 stupních pod nulou mrznul průběžně jak p**a skoro 50 minut v polozimním kabátě. V cca 18:00 se otevřely vrata a přišel mi otevřít. Vevnitř jsem čekal asi do 20:00, než se dodělalo auto přede mnou. Bordel jako kráva, všude něco vylitýho, na ponku bordel, na zemi bordel, prázdný kanystry, flašky od pití, hadry, v tom rozbitý talíře, zbytky housek, párků a vykydlý hořčice, přes to se tam přeskakovalo. Ve "zvedárně" všude různý bordely a kanystry a už prázdný nebo plný čehosi. Pořád se hledalo nějaký nářadí, do toho se "vyprávělo"......., domů jsem odjížděl utahanej po celým dni v práci jako kůò ve 22:15.
Krom toho také hladovej, na což jsem velmi háklivej.

Oproti roku 2008/9 se to tam hodně změnilo.

Jezdil jsem tedy s dofoukanejma kulema a termín výměny LHM se průběžně posouval. Ze středy jsme se dostali k sobotě. V sobotu jsem tam přijel a dozvěděl jsem se, že "kapalina" je objednaná, ale dodavatel nepřijel, že prostě auto "zmizelo". Vzhledem k tomu, že dělám nějaký ten pátek v dopravě, tak podobný píčoviny jsem slýchával celkem často.
Domluvili jsme se, že zavolám v sobotu kolem 18:00 a domluvíme se případně na neděli. Samozřejmě jsem se nedovolal od šesti do půl osmý. SMSka taky nic. V neděli ráno jsem se dozvěděl to samý, že auto zmizelo, popř. že řidič může bejt v nemocnici, nebo tak něco.

Pak jsem si našel tady ve vyhledávání toto. Tak sem se na to vykašlal a jel jinam. Zároveò jsem zjistil, že kdybych nebyl vocas, tak jsem mohl ušetřit docela dost peněz a času.



Joooo a dneska jsem viděl tu tvoji. Hejbe se to nějak?
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:54 pm    Předmět: Re: Velmi špatná zkušenost:Jiří Pelikán, V Zápolí 6, Plzeò Ú Citovat

A stejně nadšenej bude asi i majitel tý stříbrný HDi.
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 3:40 am    Předmět: Re: Velmi špatná zkušenost:Jiří Pelikán, V Zápolí 6, Plzeò Ú Citovat

Jirka_xantík napsal:
A stejně nadšenej bude asi i majitel tý stříbrný HDi co tam byla přede mnou.

_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puggy



Založen: 26.2.2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 7:27 am    Předmět: Citovat

Pánové, plně vám musím dát za pravdu. Byl jsem tam jednou a taky naposled. Ten bordel v "dílně" je fakt neskutečnej. Na zemi vrstva všeho smíchaná s olejem a LHM.
Kluci z Plzně, doporučuji pana Suka z Loun, máte to kousek, nebo jezděte k PaMovi do Brna.Jezdim tam taky a těch pár kilometrů nelituju.
_________________
Xantia 1,8i Break - Lázeňská krasavice vínová.
www.aprevize.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)