Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autoservis Pavel Zetocha,Příbram (edit J)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
achilles



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 5:48 pm    Předmět: Autoservis Pavel Zetocha,Příbram (edit J) Citovat

Ahoj lidičky,už sem tady psal ale jako oxtopus ale bohužel mi účet přestal fungovat takže sem si udělal novej.Psal sem sem,někdy ke konci roku že mi skáče předek auta.Přední koule byly opravdu K.O. a další 4 koule šly tlakovat.Auto už mám opravené a je to senzační,nádherný pohodlíčko Very Happy musim tady vychválit pana Zetochu Pavla z Příbrami.Já sem taky z Příbrami takže je to paráda a mám to k němu kousek Very Happy Je to velice šikovný,opravdu šikovný pán který své práci opravdu rozumí a dělá jí s láskou!!!Spoustu mi toho vysvětlil a poradil.Všem příbramákům můžu opravdu jen doporučit pana Zetochu!!!Já budu jezdit jen k němu!!!!

Upravil jsem ti nadpis,aby bylo zřejmé že tu doporučuješ autoservis,z toho co jsi napsal nebylo zřejmé co vlastně chceš,navíc by nebylo na škodu uvést kontakt na dotyčného pána. JiRaY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)