Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Davle

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaromir108



Založen: 6.12.2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Øíčany

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 3:34 pm    Předmět: Davle Citovat

Zdravim,

k dotycnemu jsem zacal jezdit pred dvemi lety a mel jsme pocit ze dela svoji praci dobre.
V zime mi slibil udelat kompletni servis + kontrolu. Rekl mimo jine, ze 4 koule se musi dofoukat a dve koule v zadu jsou hyn a potrebuji vymenu ... . Trosku mne prekvapilo, ze kdyz jsme prijel, auto hlasilo malo LHM ... a kratce pote zacala Xantie padat na zadek.
Pred dvemi mesici jsme byl jinde kvuli padajicimu zadku (dotycny nemel porad cas to padani nejak spravit) a zjistili jsme, ze koule jsou zarezle jako krava a tudiz nemohly byt dotlakovane ani meneny ... + dostal za neco zaplaceno co do dneiho dne nedodal = NEGATIVNI ZKUSENOST, NEDOPORUCUJI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)