Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

predne stierace

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mozok_x1



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 2:42 pm    Předmět: predne stierace Citovat

Zdravim.

Na mojej X1 break 1.9TD SX mam problem s cyklovacom prednych stieracov. Auto som kupoval nedavno a uz vtedy som zistil ze nefunguje. Predavajuci mi povedal ze tam neni rele. Pri jednej jazde pocas dazda som nahodou zistil ze cyklovac funguje, rele tam teda je. na druhy den uz ale znovu nefungoval a nejde dodnes.

dalsia vec ktora sa mi nezda je ze pri zapnuti ostrekovaca nestieraju automaticky stierace. niekde som cital ze po potiahnuti packy stieracov sa spusti ostrekovac a zaroven aj stierace zotru 3 krat sklo. ako to ma vlastne fungovat?

na zaklade tohto teraz neviem ci su to dve rozne chyby. moze to byt vadny prepinac sieracov v stlpiku volantu? alebo potom vadne rele cyklovaca stieracov a rele ostrekovaca? niekde tu na fore som nasiel rozmiestnenie relatok, ale rele na ostrekovac som tam nevidel. viete niekto ako je to pozapajane a kolko rele ovlada predne stierace s ostrekovacom? a kde ich hladat?

dalsia moja otazka ohladom cyklovaca prednych stieracov - je mozne vymenit originalne rele za rele napr. z felicie kde je mozne plynule nastavit interval stierania cyklovaca?

vopred vdaka za vase prispevky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

k poslední otázce - ano, jde nahradit, viz:
http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=1445&highlight=cyklova%E8
MíraCB
PS. já mám cyklovač i vzadu, je to pohoda
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mozok_x1



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

mira, dik za odpoved, otazka o relatku z felicie je tam bohato popisana. zaujimalo by ma este ako je to s tym vyradenim funkcie stierania pri ostrekovani. odkaz http://www.citroeny.cz/prispevky/p7/p7.htm nefunguje. mohol by si ten navod zverejnit este raz pls?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Bohužel to nemám nikde vytištěný, snad to někdo má. Ohýbal se tam jeden z kontaktů relé, víc si nepamatuju.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

A nemáš náhodou dešový senzor, když ti stěrače při dešti cyklují a na suchu ne? Já senzor mám a funguje samozřejmě pouze při dešti Very Happy
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mozok_x1



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

dazdovy senzor nemam. to rele ale vymenim za pametove z felicie, skusim to aj nafotit a potom to tu zverejnim.
_________________
xantia break 1.9TD SX, rv 1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Kdyz uz jsem mel rozdoubanej sloupek, koupil jsem dle citroeny.cz rele AEV 2062 za 243,- U me X1/95 to bylo svetle modre rele prisroubovane zezadu na ramecku za relatky, patice je na dratech a lze ho vytahnout cca 15cm. Rele z filcky nema drzak a navic ma cca 2x vetsi vysku, takze jsem jej zabalil do mirelonu aby neklepalo a zastrcil "nekam" na puvodni misto. Tim i tak nahlas necvaka. Elektricky je to opravdu 100% nahrada a funguje perfektne, mohu jen doporucit uprava tohoto vyznamu za tak malo penez nema chybu. Akorat by to chtelo nejakyho koumaka, kterej objevi dekl s patkou prislusne vysky, aby zustala zachovana stabni kultura Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)