Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozamykaná poradna???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

No jo,zamrzí to,tak se to snad v dohledné době rozjede.
Jinak to,že je tady potřeba udělat pořádek je pravda,těch dotazů,a odpovědí je tady nepřeberné množství,a aby se v tom prase vyznalo Laughing
Jinak já taky kolikrát váhám,zda to tu nechat/přesunout/smazat,ale bývá to občas tak specifické že je nutné to nechat tak jak to je,jinak by to nedávalo smysl,tolik k tématu.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
copper51



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

A kdy pak se to tu rozjede ?
_________________
Xantia 1.8 16v moje první trochu solidněší auto předtím 309 pažout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milošek



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha-5

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

Je pravda,že už tady toho bylo napsáno hodně a jěště víc,ale když chci hledat něco,co mě momentálně trápí a vyleze mi 200 příspěvků, ve kterých je třeba jen slovo z toho co potřebuji,tak to radši založím nové téma.Opravdu jsem tady strávil nejeden večer hledáním něčeho a bez uspěchu.Je pravda,že jsem se toho i hodně dozvěděl,ale zamykat diskusi? To opravdu nikam nevede.
_________________
X1 1,9TD 1995
SEAT IBIZA 1,7D 1991
YAMAHA XTZ 750 SUPER-Tenéré 1991
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

Pár myšlenek:

Tyto stránky někomu patří = mají majitele a ten si s nimi může dělat co chce.

"Poradna" byla obdobou jakéhosi druhého chatu. A upřímně si myslím, že to není špatně, i když neúměrně narůstal počet příspěvků a "poradna" se stávala ještě nepřehlednější. Na druhou stranu chatování v poradně přispívalo k prohlubování "pocitu sounáležitosti";

Odpus nevědomým, neb nevědí co činí.... Vyhledání relevantní informace je jistě obtížné a zakládání nových témat se starými nářky je pochopitelné. Ale tady musí nastoupit MODERÁTOR! a neprodleně nově založené téma přesunout tam, kam patří!!! Neškodí v záhlaví založit téma "LOG MODERÁTORSKÝCH ZÁSAHÙ"

Uzamčení poradny je hloupost, stejně jako Holfiho vysvětlení.

Pokud nebude poradna funkční, povede to k postupnému útlumu Xantia Clubu. Sem tam si pár pražáků nebo moraváků sedne spolu na pivko, ale budou to stále ty stejné tváře.

Doufám, že se vše vysvětlí a k dobrému obrátí. Všem přeji mnoho zdaru a našim houpačkám zvl᚝.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

Přátelé,
musím se vyslovit,nedá mi to.
Sice už jsem Xantii opustil, samozřejmě, že jsem to zkoušel jinde, ale tam to nežije.
Zůstal jsme tu, protože je to tu živý organismus, interaktivní a kreativní.
Musím uznat, že se Holfimu moooc povedly tyto stránky, ale Stando, myslím, že si tímto řežeš větev pod zadkem . Crying or Very sad ,
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 1:27 am    Předmět: Citovat

MíraCB napsal:
Holfi napsal:
Teď jsem to psal na hlavní stránku, ale tedy ještě jednou. Protože už tu není nejmenší důvod zakládat furt dokola stejné a stejné otázky. Když se nelze řídit pravidly pro užívání poradny, musím to řešit takto.



Trochu mi to připomíná toto:

Navrhuji zrušení patentového úřadu, protože vše již bylo vynalezeno a nic nového nelze objevit.
Øeditel patentového úřadu ve Washingtonu, 1832

Promiò, ale nemáš pravdu.

MíraCB Very Happy


"I ty Brute ??"

Schválně nechávám citaci. Ono totiž ani tak nejde, že by bylo "vše vynalezeno", jako spíš o to, že se nedodržují určitá pravidla pro toto forum. Třeba tím, že je to momentálně zamčené se uživatelé konečně naučí pracovat s poradnou jak by to mělo fungovat a nebude potom žádný problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 1:34 am    Předmět: Citovat

Mám prsty v tom že je poradna zamčená. Posledních čtrnáct dní v poradně nepřibyl snad ani jeden duchaplný příspěvek. Naopak řešení problémů kam dát držák navigace, nebo kolik víček vifu dát do nádrže - no to sory, ale o tomhle poradna asi není.
Když už, tak od toho tu máme chat kde mimochodem začali lidi hledat pomoc až po zamčení fóra.
Je pravda že na chatu se mnozí dočkali spíš výsměchu a nejapných poznámek, ale jiní zas dobře míněných rad.
Není problém celou poradnu odemknout, počkat až bude plná plků a nechat spadnout databázi, no ale co bude následovat? Stejnej křik jako dnes, jen s tím rozdílem že to bude znít asi takhle: "kde je poradna? proč nejde?, kdy půjde?, kde je starý forum?"...atd.(a velice lehce se může stát že to fórum prostě nebude, protože nebudou zálohy a tudíž nebude z čeho to obnovit)
A až pak Holfi řekne, že do toho nemá chu, nebo prostě že se mu nechce - budem čumět všichni jak vrány.
Máme v živé paměti jak dopadlo forum na citroenech a buďme rádí, že zachránili to co zachránili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Seki



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 54
Bydliště: Velké Meziříčí

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 5:05 am    Předmět: Citovat

kirkiz napsal:
Naopak řešení problémů kam dát držák navigace, nebo kolik víček vifu dát do nádrže - no to sory, ale o tomhle poradna asi není.
Když už, tak od toho tu máme chat kde mimochodem začali lidi hledat pomoc až po zamčení fóra.
Promiò, ale budu ti oponovat. Myslím, že právě o tom fórum je. Dokážu si představit např. mladíka co dostal/koupil babičku xantii a chce se o ní opravdu starat, který si sice přečte na lahvičce od vifu dávkování, ale přece jen by se ještě raději zeptal nějakého "barda" Smile na jeho zkušenosti s tím, nebo oním aditivem, potažmo motorem. No a chat? Tam by zas musel vystihnout, až bude v TV gynda, nebo tak něco a bude tam víc lidí, kteří budou schopni mu poradit. A taky pánové, všimněte si, kolik je v klubu "bývalých" xantiáků, kteří přešli na jiný vůz ale zůstali tady. To se jinde nevidí a o něčem to svědčí. Mám ale obavy, že se zamčeným fórem to moc dlouho pravda nebude. ( a teď - házejte )
_________________
Dříve: Xantia 1.8 16V '97
Nyní: C5 2.0HDI SX 80kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 7:20 am    Předmět: Citovat

To Holfi:
Musím se zastat Míry, tohle opravdu není řešením! Byl jsem u situace, kdy se BX club začal rozdělovat na dvě frakce, situace začala přesně tak, že se majitel stránek rozhodl odstraòovat některé jemu nepohodlné příspěvky, nejsoucí podle jeho momentálního vkusu, či nálady. Takže zřejmě taky hodláš posuzovat, kdy je forum plné otázek již vyřčených a odpovědí již odpovězených...Nu, tak to je opravdu cesta někam jinam, než by asi většina zde přítomných chtěla. Sad

To Kirkiz:
Nejsi Bohem všemohoucím, který sám píše boží příspěvky a šíří jedinou spásnou pravdu. Jsou zde i jiní, kteří rádi odpoví i na dotaz, který se tobě zdá imbecilní. I mě se některé zdají být mimo mísu, ale snažím se reagovat poněkud odlehčeně, nebo nereaguji vůbec. Pokud však padne dotaz, na který vím odpovědět, nebo si to alespoò myslím, rád odpovím konstruktivně a ne větou ,,Hledej!".
Takže pokud budeš ty tím ,,arbitrem", který bude rozhodovat o tom, zda zde takové téma již bylo, či lze založit nové, tak to zde jistě bude pro většinu ,,badatelů" velmi příjemným prostředím! Nepochybuju o tom, že raději navštíví nějaké jiné stránky a ohledně oprav, či úprav svého auta diskutovat nebudou. Sad
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
€mo



Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Páni asi prilejem trošku siry do ohòa. Na predošlích dvoch stranách stále čítam, že Holfi je blbý, že moderátori sú blbý... ja viem, nikto z vás to doslovne nenapísal, ale všetci to naznačujete. Ja chcem iba pripomenú, že ani Holfi a ani Moderátori tie bláboli nepísali. Ja viem že toto sa ažko číta, ale možno by nezaškodilo trošku kritiky aj do vlastných radov...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

tet jsem měl debatu o lenosti hledat a badat. na ihvar foru prý 5let probírají cestu přes madarsko a stejně se najde jouda s novým vlaknem,,jak jet přes madary?" Very Happy chování je asi všude stejné.já už na mnoho otazek nereaguji,nemá to smysl Exclamation tvrdý předek,poskakuje,zadek na zemi Exclamation koule foukám,ale na klubu už neradím Twisted Evil
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Podle mě to chce jasná pravidla, bez nich to nikdy dál nepůjde.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelX2



Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

A hlavně hlídat jejich dodržování . . . plky a duplicitnosti nemilosrdně mazat . . . ( nebo přesouvat )
_________________
X2 1999 HDI 80kW Exclusive . . . repasuju alternátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chuck



Založen: 28.11.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: kóšček od Přerova

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

Přesně tak. Navštěvuju pravidelně asi 6 fór a z toho pouze na jednom díky striktnímu přístupu moderátorům kteří duplicitní vlákno okamžitě uzamknou a uživatele upozorní kde pokračovat, nevzniká chaos. Chápu Holfiho, že nechce, aby to tu za chvíli vypadalo jako na fóru peugeot klubu- zkuste si tam něco najít, je to samé OT. Kázeò musí bejt! Ale nechat to tu umřít by byla obrovská škoda.
_________________
Xantia X2 2.0HDi 80kW Break r.v. 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Každopádně by to chtělo podrobnější členění základních kategorií, tzn. motor - benzín, dýzl , převodovka - manuál, automat, hydraulika, podvozek, elektrika, kola, ...
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)