Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

LED žárovky místo sulfidek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

A jeden dotaz... Ví tedy někdo jak upravit ten přerušovač? Nebo zda-li by se dal použít již upravený z jiného auta?
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Derby-Senda



Založen: 14.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Nový Oldřichov

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Tak po dlouhé době sem se dokopal k tomu abych Xantii osadil led žárovky v zadních světlech už svítí obrisové a brzdové Ledky do blinkrů mám objednané a problém z přerušovačem sem vyřešil stavbou nového návod na stránce http://www.rmk.cz/info/upravy/vlk/tramp.html#010 jediný malí dotaz na Xantii mám tažné a mám kontrolku která bliká pokud zapojím valník a hodím blinkr tato funkce je uvnitř přerušovače a když použiju jinej tak o ni příjdu nebude to problém na stk pokud to nejak skoušej vým že stejnou funkci máme na fabii
přerušovač je elektronický tudíš žadné cvakání relátka s draším tranzistorem zvládne až 200W ledky to utáhne v poho a žarovky by to mělo zvládnout 4x21W+2x5W+valík 2x21W ja sem testoval 55W+21W chladič se skoro neohřál
pokud de o svitivost obrisovek a brzdovek je to víc červené použil jsem žarovky s 27 ledkamy mín bych nekupoval svití tak akorád dají se sehnat i s 36 ledkamy kamoš bral jednu na motorku a říkal že to svítí daleko víc
do blinkrů sem objednal 36-ti ledkové tak sem zvědav boční blinkr budu řešit 1W luxeonem vým že prodávají už hotové ale ty prachy bych do to nedal
Ještě k přerušovači nejdříve sem upravil stavající změnou kapacity kondenzatoru problem nastal při připojení valníku blikal až moc pomalu
nevím jak vypadá original přerušovač mám obě xantie s tažným a specialním přerušovačem s kontrolkou takže moc neporadím buďto si postavyt z uvedené adresy a nebo koupit za težký prachy nejakej pro motorku
to jsou snad všechny postřehy z instalace Led žárovek
_________________
Xantia Break 2.0HDi 80kw 11/2000 Exclusive stříbrná střela spotřebu držím pod 6l/100km Tempomat, ostřik světel, vyhřívané sedáky, LED denní světla, xenony, LED obrysovky-blikače-podsvícení interieru, Palubní PC
Diagnostika Lexia 3, PP2000, ELM 327
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Derby-Senda



Založen: 14.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Nový Oldřichov

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

už my dorazily LED blinkry po namontování sem byl celkem sklaman svitivost tak tak a odstín spíš žlutej než oranžovej a ještě byl problém s otočenou polaritou předních blinkru musel jsem upravyt konektor aby se mohl otočit boční blink s luxeonem svití nádherně
_________________
Xantia Break 2.0HDi 80kw 11/2000 Exclusive stříbrná střela spotřebu držím pod 6l/100km Tempomat, ostřik světel, vyhřívané sedáky, LED denní světla, xenony, LED obrysovky-blikače-podsvícení interieru, Palubní PC
Diagnostika Lexia 3, PP2000, ELM 327
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

Napadlo ma da LED do koncových svetiel ,videl som ich na inej značke a tiež sa mi zdalo ,že to nesvieti tak silno ako klasika. A ešte sa mi to nehodí k našim 10 a viac ročným autám.... Wink Ale to je len môj názor. Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

vidiet a byt videny Wink myslim ze ledky v smerovkach nemaju co robit. pokial to nie je original od vyroby navrhnuta smerovka na LED svetlo. Nerozumiem preco to ludia menia. ved tie ziarovky stoja par korun proti LED a viditelnost so vsetkych uhlov je neporovnatelna...
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

Dal jsem bílé LED do parkovaček a pohoda, vypadá to pěkně. Dal jsem je kvůli xenonům, aby nesvítil bílej xenon a do toho nějaká žlutá žárovka.. LED do zadních světel jsem chtěl taky dělat. Ale kašlu na to. LED nehřeje, tak že by se mohly mlžit zadní lampy, v zimě by na to napadl sníh a nerozehřál by se.. Však ono to svítí hezky tak jako tak..


_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Derby-Senda



Založen: 14.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Nový Oldřichov

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

tak musim protestovat proti uhlum svitivosti ledek v bočních na blatníku mám luxenony s vlastni optikou a uhel maji dost velkej pokud nasadim číré krycí sklo sviti a je to vydet lepe než 5W žarovka ktera je original místo 21w žarovek mám 36 ledek dnes jel za mnou kamoš a řikal že je to daleko víc vydet jak blinkry tak brzdové hlavne kvuly okamžitému rozsvícení navýc mám blinkry v zrcátkách a v předu mám taky led parkovačky ale mám tam tři ledky jedna dopředu a dve do každé paraboly opět svitivost vetší než 5W žarovka
_________________
Xantia Break 2.0HDi 80kw 11/2000 Exclusive stříbrná střela spotřebu držím pod 6l/100km Tempomat, ostřik světel, vyhřívané sedáky, LED denní světla, xenony, LED obrysovky-blikače-podsvícení interieru, Palubní PC
Diagnostika Lexia 3, PP2000, ELM 327
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tommek



Založen: 8.3.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha 2 Vinohrady

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Nemohli by jste hodit nějaké fotky prosím?
_________________
Citroen Xantia 2.0i 16V Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Derby-Senda



Založen: 14.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Nový Oldřichov

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

tak jsem nahodil fotky na net http://derbysenda.rajce.idnes.cz/Xantia/
_________________
Xantia Break 2.0HDi 80kw 11/2000 Exclusive stříbrná střela spotřebu držím pod 6l/100km Tempomat, ostřik světel, vyhřívané sedáky, LED denní světla, xenony, LED obrysovky-blikače-podsvícení interieru, Palubní PC
Diagnostika Lexia 3, PP2000, ELM 327
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)