Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Umiestnenie navigacie
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 5:22 pm    Předmět: Umiestnenie navigacie Citovat

zdravim xantiaci! kam si umiestnujete v aute navigaciu? pokusal som sa ju prisat vlavo dole na okno, ale asi koli prilisnemu zaobleniu okna mi to tam nedrzi. mozno to je aj prisavkou. drzi ako tak v strede okna dolu. Kam to davate, aby to co najmenej zavadzalo vo vyhladi?

mal som pozicany garmin a ten mal taky maly drziak, tak mi to voslo na tu rovnu plochu pred volant, zakrylo mi to akurat otackomer. ale to miesto bolo super. tento drziak co mam tam uz ale nevojde
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baluu



Založen: 5.4.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Hulín

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

Mám udělaný držák na středovou mřížku ventilátoru nezavazí to ve výhledu a je dobře vidět i když svítí proti slunko.Mám MIO 520 Wink
_________________
X2 1,9 Td Berline
r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Ja som mal požičaný a umiestnil som ho medzi dva okenné vetráky,ale dos ma to po tme rušilo... Rolling Eyes
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 11:41 pm    Předmět: Citovat

A JA SEM PALIČATÝ A MAM NAVIGACI TÌSNÌ NAD SPODKEM OKNA UPROSTØED VE VÝHLEDU MI TO NEVADÍ ASI PROTO ŽE NEMÌØÍM 1,4 M NA VÝŠKU Smile Very Happy NA VYHLÁŠKU KÁLÍM A TO ZVYSOKA Smile
PS: S TAKOUVOU BUDE ZAKAZANÉ ZA CHVÍLI I ZPÌTNÉ ZRCÁTKO PAPEŽTÌJŠÍ NEŽ PAPEŽ TAK TO VIDÍM NAŠI POLITIKOVÉ JSOU, JINDE TO BÝT MÙŽE NA OKNÌ NA PØÍSAVCE MOŽNÁ SE PLETU PAK MNE OPRAVTE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 12:23 am    Předmět: Citovat

Mám to nalevo přisáté na skle,úplně v rohu,spodek držáku se opírá o palubku,používám jen navi v mobilu.Naprosto ničemu to nevadí a je mě jedno co na to policie a kdokoliv jiný a to naprosto-kdo chce psa bít vždy si hůl najde,aneb když chtějí vždy něco najdou, anebo v lepším případě naopak.Zajímavé je,že dálniční známku můžeš vylepit s klidem do pravého spodního rohu,tak by ma zajímalo,kdybych tam umístil(samozřejmě neprakticky) držáček s malým founem N-95,který výsledně kryje sklo oproti známce daleko méně!Nj jenže navigace oproti placení dálnic stát neživí,někdy by člověk fakt z těch nařízení blil Confused Rolling Eyes
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 7:00 am    Předmět: Umístění navigace Citovat

Mám pro vás super radu... Nejlepší by bylo to nalepit na zadní sklo. To určitě nebude vadit ve výhledu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 7:25 am    Předmět: Citovat

Správně! Zadní sklo nejlépe! A číst to můžete ze zpětného zrcátka! Jen pozor na převrácení stran... Rolling Eyes
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 8:03 am    Předmět: Umístění navigace Citovat

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Dakujem za rady.

a hlavne Zdenkovi Svecovi za velmi fundovanu. mohli ste si usetrit opotrebenie klbov a klavesnice...

sima no presne tam som ju chcel prisat ale nepodarilos a mi to. Mi to odtial stale padalo.. sa mi zdalo ze to okno tam je prulis zaoblene a este asi vadil ten cierny farebny okraj na skle, ako su tie bodky. tak to este teda skusim, mozno som to tam len zle daval.
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 10:56 am    Předmět: Umístění navigace Citovat

Nemáš zač. Měl jsem jen starost,aby se ti náhodou neopotřebyli mozkové závity při tak usilovnem přemýšlení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 11:28 am    Předmět: Umístění navigace Citovat

Jinak teda myslím,že většina ji přisaje dole uprostřed na okno,aby na ni vyděl i spolujezdec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

No když jedu kousek placnu to kamkoliv doprostřed na okno ale na dalky je super misto vedle palivomeru. Mam maleho TOMTOMa a přisaji ho na to plexi před budíkama. Palivoměr je vidět a teplotu oleje neřešim ten budik je zbytecnej v socialních xantíích nebo v automatu beztak neni... Pak krásně vidim na GPS tachometr a mužu jezdit předpisovejch 140 a přitom mít na klasickm tachometru skoro 160 Very Happy
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Já jí mám co nějníž uprostřed čelního skla,v X1 jí mám danou v přechodu mezi tím madlem a palubkou.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

Mám velkou navigaci na předním skle uprostřed a ve výhledu nevadí ani omylem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

No tak vdaka za predane skusenosti Smile
Navigaciu som doteraz nemal. iba raz pozicanu a ta mi vosla pred budiky. tato moja cinska mi tam nevlezie a vlavo dole mi nechcela drzat. tak asi ostava stred okna dole.

podotazka: nemate problem so zasuvkou do zapalovaca? garminacka mi tam nevliezla. chcel som si vytiahnut niekde externu zasuvku ale tato cinska je kratsia a zahnuta tak uz vlezie aj do popolnika.
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)