Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

2.1 TD spotřeba ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

misak-plysak napsal:
V tom případě bych doporučoval jednu věc. Když já osobně něčemu nerozumím, nebo jsem neměl čest to vidět atp., tak o tom nepíšu Cool Ono stačí se podívat na označení těchto motorů. Tzn. že TD není vysokotlak jako HDi nebo že 2.1TD má narozdíl od HDi 12 ventilů. A hned je jasné, že každý motor je úplně jiný, i když mají stejný výkon a krouák. Cool

TD -> Turbo Diesel; HDi -> High pressure Direct injection


No,mám pocit že jste se do mně pustili celkem neprávem,o vaší milované 2,1TD jsem napsal jen: "že by ta 2,1TD byla až takovej závodák,jako tady píšete,no nevim,nevim. "

Zbytek co jsem tady psal bylo moje srovnání 1,9TD a toho HDi.
Takže nevím proč takový humbuk kolem toho,každý si myslí svoje a hodnocení je taky vždycky subjektivní,ale tu 2,1TD jsem nijak co se týče jízdy nehodnotil,páč jsem v ní nejel Wink ,takže není důvod k hádkám,ne? Rolling Eyes Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:43 pm    Předmět: Citovat

Spotřebičky
http://www.spritmonitor.de/en/overview/12-Citroen/96-Xantia.html?fueltype=1&vehicletype=1&constyear_e=1998&power_s=80&power_e=80&esearch=1&sort=1

Jsem na třetí nejlepší Twisted Evil http://www.spritmonitor.de/en/detail/190156.html
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)