Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autorádio s BlueTooth
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 2:19 pm    Předmět: Citovat

FM transmiter sem měl asi měsic dal sem za nej litr a naštěstí se mi podařilo vyměnit ho za podtlak na tempomat byla to šilenost hralo to. To možna jo ale najit stanici na ktere by vas nerušilo neco jineho byl porod. Nakonec sem na ebay.uk koupil cd changer origo clarion na 6 cd nema MP3 ale popravde sem se ani nedokopal k tomu abych tam mel vsech 6 cd nak mi to staci a maximalni spokojenost ovladani na volantu je jasny a BT nepotřebuju. Proste co neni origo do auta nepatři to je jen muj nazor nevnucuju Smile
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 3:35 pm    Předmět: Citovat

ja dal frekvenci hned z kraje 88FM tuším a pohoda až do chorvatska na makarskou v poho. po čr taky HK-Praha pohoda bez rušáků
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

vzpoměl jsem si na toto vlákno, když jsem před nedávnem přesedlal na jinou značku. Pioneer je fajn, zkusil jsem jiného Japonce.

Top model v retro stylu Kenwood BT8044U - http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/cd_receivers/KDC-BT8044U/details/
- má snad všechno, včetně DSP audio procesoruu, který umí třeba zpozdit zvuk z blízkých reproduktorů (Sound Management System) tak, že řidič má ten nejlepší zvukový požitek, a.j.
- vééliký displej, USB (na kablíku), CD, MP3, BT audio streaming, rádio, hlasité BT handsfree do reprodukotorů.
No lahůdka.

Pavel



P.S. Vzhledem k auto šachům, co hodlám konat je t.č. na prodej, včetně převodníku pro libovolnou Xantii.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66


Naposledy upravil ok2ucx dne so říjen 17, 2009 7:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 1:30 pm    Předmět: Citovat

SMS neboli Sound Management System jsem naposledy měl v R25 originál rádio, ten zvuk byl jedinečný, člověk si připadal jako v aule.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

ok2ucx napsal:
Ahoj,

vzpoměl jsem si na toto vlákno, když jsem před nedávnem přesedlal na jinou značku. Pioneer je fajn, zkusil jsem jiného Japonce.

Top model v retro stylu Kenwood BT8044U - http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/cd_receivers/KDC-BT8044U/details/
- má snad všechno, včetně DSP audio procesoruu, který umí třeba zpozdit zvuk z blízkých reproduktorů (Sound Management System) tak, že řidič má ten nejlepší zvukový požitek, a.j.
- vééliký displej, USB (na kablíku), CD, MP3, BT audio streaming, rádio, hlasité BT handsfree do reprodukotorů.
No lahůdka.

Pavel



P.S. Vzhledem k auto šachům, co hodlám konat je t.č. na prodej, včetně převodníku pro libovolnou Xantii.


Kenwoody mám také rád, myslím si o nich, že co se týká kvality zvuku, jsou v autě na špici.

Øešil jsem to přes rok a kousek nazpět a zůstal při zemi, cena zvítězila SONY MEX-BT 3600. má to mp3, cd, bt, atd... né moc funkcí, standardní zvuk a postačuje

to 2ucx: kenwooda mám alespoò vysílačku TH-F7E -)


Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)