Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dobre servisy Ostrava a okoli!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:44 pm    Předmět: Dobre servisy Ostrava a okoli! Citovat

Panove po vsech mych utrapach co sjem zazil mohu vrele vsem doporucit tyto servisy.
Autorizovany Auto Tichy fakt super pristup.Vi jak na to, sice neni to nejlevnejsi ,ale na ty slozitejsi veci jedine tam.
Vrele doporucuji i dobre jednani servisniho technika p. Sutty.
Tel: 596 614 524

Dale jeden neautorizovany...jedna se o Auto Kadlec.Je to kousek od Makra.Velice dobry pristup, chapou, ze neni potreba hned vse menit a nekdy je potreba i neco opravit.S hodinouvoui sazbou kolem 200 plus dph fakt kouzelne.
Vetsinou veci co mi na aute delali fakt bylo za sto koruny.
Vrele doporucuji.
tel:603 416 670

A jinak na dily jedine Bobo.Umi poradit po telefonu vi co poslat a hlavne nemusim se nikde obtezovat lozit a honit a vse mi prijde co potrebuji...
Takze jeste jednou diky za fajn sluzby
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:53 am    Předmět: dobré servisy Citovat

Pokud se jedná o Kamila Šuttu z Auta Tichý, znám ho více jak 10 let staral se mi jako mechanik o BX a ZX sám v té době vlastnil 205-ku slušný a poctivý kluk, pak se "propracoval" až k Tichému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 7:23 am    Předmět: Citovat

Happy, co se týká Kadlece, tak musím zatím s tebou souhlasit. To co mi Kocáb zdupal, Kadlec opravil. Nebo jsem si ještě opravu udělal sám, aby mě tolik nestála. Kadlec má dokonce stránky na www.autokadlec.cz. Jo a abych nezapomněl, tak Kadlec je ten mechanik, který dělal s Kocábem v Citroënu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

No tak Kadlece znam hodne dlouho.Jinak ja to tady nechtel ventilovat odkud mam urcite informace,ale i z tohoto smeru sem se neco dozvedel
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hanzzz



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 7:35 pm    Předmět: Auto Kadlec Citovat

Mel jsme problem s xantii s ochotou me hned vzali , rychle udelali a za slusny peniz si myslim takze spokojenost. Auto Kadlec jednoznacne palec nahoru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)