Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sportovní nerezové svody 1.8i
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Exclusive



Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

a já si dotedka myslel že nás spojuje Citroen Xantia.
Rád čtu ale nerad píšu,tedka jsem musel.
Myslím že naše auto je něčem jiném než zrychlení atd.
Je to prostě Citroen a žádné jiné podobné prostě neexistuje.
Pravda je taková že jsem měl GS,GSA,BX a Xantiu.
Jestli chceš závodit tak si kup Hondu ale my chlapy s koulema máme Citroena s koulema.
Přeju Hezký den všem závodníkům a velmi krásný den Citroenářům.
_________________
GSA 1,3 Pallas
BX16 Break TRC
Xantia Break II 2,1TD 98 Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

Tak tak nejde o to te tu napadat jen uvest na pravou miru co tu píšeš. 3,0 V6 140 kw má v automatu 8,2 na 100 a v manualu 8,1 sec. Jo je ten motor o 200 kilo těžší ale 7,6 to je važne jen přání. Mam jeste 1,8 74kw a trpim i když tim jedu jen do alberta. Je pravda že 99% xantiaku jsou chlapy od rodin a s xantii zavodej akorat když je nasere blbej octavkař nebo golfista s kšiltem ale jinak neni problém s ní jezdit hodně ostře snese toho až až. Napiš odkud seš klido se na to podivam ale chlubit se tim že ti na aute delaj upravy odbornici to je trochu smutny zaplatit upravy na aute umi každej ... tyhle stranky fungujou hlavne diky touze lidi se v xantii štourat a poznavat ji a valnou vetsinu si na aute udelat sam. Zbytek mene zručnejch lidi tu ziska přatele mechaniky kteří jim opravy provedou za daleko lepčích podminek a každej je spokojenej....
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Si psal že jste měřili zrychlenina brzdě no to je pekny ale jak jste na brzdě nasimulovaly odpor vzduchu? a to jak při zrychleni tak při maximálce? Třeba mě poučíš ale neni mi to jasný...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wenca084



Založen: 17.11.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

mevi napsal:
Si psal že jste měřili zrychlenina brzdě no to je pekny ale jak jste na brzdě nasimulovaly odpor vzduchu? a to jak při zrychleni tak při maximálce? Třeba mě poučíš ale neni mi to jasný...



Souhlasím s mevi , měřit zrychlení na brzdě je blbost. Aerodinamiku a povrch vozovky nenasimuluješ , tak přesně, aby to odpovídalo reálu.
16V má o 20koní víc , a to už samo o sobě s autem hýbe víc než s obyč motorem 1,8 ,

O tom si myslím není debaty.Vašek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:16 pm    Předmět: Re: Sportovní nerezové svody 1.8i Citovat

Boykot1 napsal:
Ahoj, prosím o radu rád bych svýho miláčka 1.8i vylepšil o sportovní celonerezový fuk vše už mám jen mám problém se svody.Na xantii jsem žádné svody nenašel. Přemýšlel jsem jestli by tam šli svody z xsary 1.8i.Co jsem koukal na fotky motorů tak motory vypadají na chlup stejně.Nevíte někdo náhodou jak to je jestli tam tyhle svody pujdou?????Díky za rady


Uvědom si co píšeš a jak to píšeš.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Boykote1:
1) nenapadám tě, akorát ti říkám, že to co tu píšeš je technicky nemožné a taky ti říkám, že si protiřečíš
2) pokud si myslíš, že 20 koní není žádný rozdíl, tak ti bohužel mohu jen doporučit, abys si zjistil jaká reálná síla je 1 kůò
3) peugeot 406 je TÌŽŠÍ než xantia, a to skoro o 200 kg (mám ho taky) - mrkni bráchovi do techničáku
4) znám spoustu ´´skvělejch´´ servisáků, který se hrabali v autech, když já ještě tahal kačera a musím říct, že jich nynější práce stojí za ho.no
a na závěr 5) Psali tu i kluci, co maj 3.0i. Mrkni na jejich reakce. Proboha vždy ty tvrdíš, že bys jim dal s 1.8i (ne přímo, ale s parametry, které udáváš) a tomu pžeci sám ani věřit nemůžeš.
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaXmi



Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 11:06 pm    Předmět: Citovat

Jo, a jen tak mimochodem to chce neverit vsemu co je na netu:-D na tom katalogu automobilu maji zrychleni 9,9 pomalu u vsech xantii Laughing
_________________
Citroën Xantia Berline, 1,8 16V, rok 96.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

tak sry zrychleni a maximalka se prej dá nasimulovat softwarove pricist hodnoty odporu vzduchu a dopocitat ale i tak ty hodnoty jsou zcestný
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

Osobně si nejvíc vychutnávám pohodlí xantie,ale dosti často jezdím i ostře a rychle.Bojkota nemá cenu přesvědčovat,škoda úderu do klávesnice.
Leda přesvědčit jej v praxi,bojkot odkud teda vlastně jsi? Smile
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)