Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chipovaní xantie break 1.8 16v r. v.2000
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Tak za prvé power boxu oblbne jednotku vzduchem připojuje se na teplotní čidlo nasávaného vzduchu.Za druhé každé auto je vybaveno regulátorem paliva už z výroby já ho pouze nahradil sportovním který dává více barů.A za třetí nesundal jsem zrychlení o 5 vteřin ale jenom o 2.3 sekundy seriovka má zrychlení 9.9 viz. katalogautomobilu.cz.
A co se týče tý trhání prd..e.Já jí mám taky pravidelně servisovanou a hodně udržovanou.Takže kdykoliv a kdekoliv si nech zdát. vyhrál sem sní sprinty na pul míle na tuning srazu ve lhotě.A byly tam větší machři Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Sázka Question
Mám to chápat jako veřejnou výzvu? Twisted Evil
Sorry, ale jestli s tím autem máš udělané jen to, co píšeš, tak ty hodnoty, které uvádíš jsou zcestné... 1.8i i s nějakým hypermegaturbo boxem nemá a ani technicky mít nemůže na 1.8i16V.

Něco jiného by bylo, kdybys tam měl jiný motor a nebo třeba sníženou hlavu, výbrusy atd. atd.
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

frajere máš nejspíš auto o kterým nic nevíš 1.8i má v základu 90 koní 147 nm zrychlení 9.9 a maximálku 180 1.8 16v má v základu 110 koní 153 nm zrychlení 9.9 a maximálku 190.Takže jestli stim nemáš nic uděláno tak se můžeš jít zahrabat. Jestli chceš závod tak si jdi závodit se seriovkama na ty máš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 2:19 am    Předmět: Citovat

A jéééé, tady si někdo vytahuje triko... Správci, zamkněte to, protože mít triko až u kolen je humus. Laughing

Boykot1: V tom případě mi tedy řekni, jak bys naplnil válce více vzduchem, když tam jde maximálně nějaká ta setinka navíc nad atmosférický tlak? Tohle bych pochopil u turba, ale ne u atmosféry. A to ještě, kdyby to turbo fakt mělo, tak nějaký PB nemění plnící tlak turba.

Když už, tak to "zblbne" ØJ tím způsobem, že nakecá, že tam jde více vzduchu, než ve skutečnosti a ØJ tím pádem vstříkne více paliva do stejného množství vzduchu. Ale tím si koleduješ o dost silný průser na motoru. Rolling Eyes
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE



Naposledy upravil Majk.Z dne ne prosinec 06, 2009 10:25 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

Boykot1 napsal:
frajere máš nejspíš auto o kterým nic nevíš 1.8i má v základu 90 koní 147 nm zrychlení 9.9 a maximálku 180 1.8 16v má v základu 110 koní 153 nm zrychlení 9.9 a maximálku 190.Takže jestli stim nemáš nic uděláno tak se můžeš jít zahrabat. Jestli chceš závod tak si jdi závodit se seriovkama na ty máš Wink


Majk.Z má pravdu. Tohle téma je fakt už na zamknutí.
Podle toho, co Boykot1 napsal s bohužel domnívám, že to nejsem já, kdo o svém autě nic neví... Crying or Very sad
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)