Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

senzor ABS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domenico



Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: J.Hradec

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Jo, foto jsem udělal. Montáž trvala necelé dvě hodiny a to proto, že bylo třeba udělat držáčky na snímač - 2 kusy. Držáčky jsou třeba vzhledem ke správné poloze snímače ABS k ozubenému kroužku na náboji polonápravy. Dělal jsem je z plechu tloušky 2mm. Lepší by byl nerez, ale ten nebyl zrovna k mání. Měnil jsem všechny snímače - zadní od Boba a ty přední jako pokus MADE IN CHINA. Výsledek OK - vše funguje. Uspořený peníz jsem investoval do denních LED světel - zabudoval jsem je do nárazníku - vypadá to moc dobře. V každém světle je 5 LED vysoce svítivých diod. Jo, pokud nejsou vidět dobře ty držáčky, tak je to pro patřičně tlustý nános tlumexu PRESTO - a to vydrží. Fota pro Frenka posílám mailem.
_________________
XANTIA 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hnuso



Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Veltrusy

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 12:27 am    Předmět: Citovat

Mohl bych taky poprosit o fotky tvého činu?Mám v háji levé přední a přemýšlím nad variantama.Díky Hnuso@seznam.cz
_________________
X1 1,8 8V Break 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzadj



Založen: 13.9.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha-Kladno

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

Taky moc prosím o fotky,asi taky nejsem jediný kdo řeší tento problém.Mooc Díky. email: honzadj@klikni.cz
_________________
Na vše co se týče audio techniky se mě můžete ptát.Rád poradím a pomůžu na e-mailu. S pozdravem Honza.
Xantia 1,8i 16V r.v.1/96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaXmi



Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Tak, dneska jsme dělali pravé přední čidlo, koupil jsem ho tady: http://www.vltava2000.cz/interskoda/goods-1J0927804/CN-snimac-abs-octavia-predni-pravy-cn-1j0927804cn.html
Myslím že 134Kč je víc než slušná cena, snad aspoò chvíli vydrží.
Jinak tu redukci na otočení čidla jsem udělal z 3mm plechu, udělají se tři díry, jak je tu vyfoceno... s tím 3mm plechem to vyšlo přesně, čidlo je 0,5mm od prstence;-)
_________________
Citroën Xantia Berline, 1,8 16V, rok 96.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

standasw dik moc za fotky včera jsem to udělal stejně a krasně funguje.
Jen jsem na radu Joseda čidlo dal šroubem dolu aby mi konektor čouhal nahoru a nemusel prodlužovat kabel.
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miroslav Kos



Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: JIHLAVA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Koupil jsem čidlo za 1000 kč +200 kč doprava z vrakáče od AUTO BUTO PRAHA,autobutopraha@volny.cz a zatím maká jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

1000 kč z vrakace je normalni cenaale od boba bys mel novy a z octavky je novy a za hubicku
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)