Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

UPOZORNÌNÍ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 3:58 pm    Předmět: UPOZORNÌNÍ Citovat

Všechny kteří zakládají zbytečně nové téma upozoròuji, že bude smazáno dříve, než se dočkají odpovědi, popř. i s odpovědí. Nikdo není zvědavý aby při hledání např. ventilátoru topení se otevřelo: Bylo nalezeno 162 výsledků hledání. a skoro co kus, to nové téma.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

No už bylo na čase Děkuji...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

Pánové, vaše chování mi začíná vadit...

MíraCB Sad
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Ach jo Crying or Very sad
Je mi z toho celkem smutno, když vidím, co z tohoto skvělého fóra vytvářejí naši ´´skvělí´´ strážci zákona - moderátoři.
Až je mi líto těch peněz, které jsem přispěl na provoz....
Myslím, že Vaše chování začíná být velice silně k zamyšlení Idea
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 2:24 pm    Předmět: Citovat

Chápe vůbec někdo o co mi jde? Nejde o nové príspěvky ale o nové témata. Jde o to aby téma např. ventilátor bylo pokračováním v tématu např. ventilátor topení a ne aby si prostě a jednoduše někdo otevřel xantia-xantia combi a už tam bezohledně cpal nové téma ventilátor, namísto toho aby si téma ventilátor našel (je jich tam už požehnaně) a pokračoval v něm. Téma ventilátor berte jako příklad, týká se to všech témat. Jinak Kirkiz to vyhledávání tam dával uplně zbytečně protože když to najde několiknáct stejných témat tak se pak opravdu nechce nikomu v tom hledat a pak zadá nové téma. Už to prosím vás chápete? Je to bolest hlavně nováčků, kteří todle stejně bez přečtení přeskočí.
Ono je moc jednoduché se ptát a nehledat, pokud vám to nebude vadit že všechno bude padesátkrát, tak klidně pokračujte, ale už opravdu beze mě.
A pokud jde o mě Míro, klidně ti to předám.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marian.hutira



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

Presne tak, Josefe2.

Keď som sa o tomto fóre dozvedel, tak nieko¾ko dní som postupne prezeral všetky príspevky. Pravdaže, nemal som naliehavý problém s autom, len som sa s ním postupne zoznamoval. Takže času bolo dos.

Ale ten, kto má s autom problém, vie aspoò zhruba o čo ide. A tak môže použi filter na preh¾adanie príspevkov.

Teda, nie je dôvod na neustále otváranie nových tém k rovnakému problému.


Marián





Josef 2. napsal:
Chápe vůbec někdo o co mi jde? Nejde o nové príspěvky ale o nové témata. Jde o to aby téma např. ventilátor bylo pokračováním v tématu např. ventilátor topení a ne aby si prostě a jednoduše někdo otevřel xantia-xantia combi a už tam bezohledně cpal nové téma ventilátor, namísto toho aby si téma ventilátor našel (je jich tam už požehnaně) a pokračoval v něm. Téma ventilátor berte jako příklad, týká se to všech témat. Jinak Kirkiz to vyhledávání tam dával uplně zbytečně protože když to najde několiknáct stejných témat tak se pak opravdu nechce nikomu v tom hledat a pak zadá nové téma. Už to prosím vás chápete? Je to bolest hlavně nováčků, kteří todle stejně bez přečtení přeskočí.
Ono je moc jednoduché se ptát a nehledat, pokud vám to nebude vadit že všechno bude padesátkrát, tak klidně pokračujte, ale už opravdu beze mě.
A pokud jde o mě Míro, klidně ti to předám.

_________________
Xantia Break 2.1TD Exclusive 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Josefem, má pravdu Wink
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Vím,že je to někomu proti srsti,mně je taky osobně nejjednodušší nadhodit nové téma,a nehledat nic,vždy kdo se má v těch odpovědích vyznat,že Wink

Ovšem je pravda,že se tu stejně řeší pořád ty samé chronické bolístky Xantií,a těm stačí jedno téma,nemusí tu být spousta dotazů na ten samý problém.Navíc se tímto kapacita fora rychle plní,a je zbytečné si to tu zacpat kecy,když se ochudíme o prostor pro nové věci.

Ne ve všem s Josefem2 souhlasím,ale v tomhle jsem zajedno,je potřeba hledat,už to tady pěkných pár let běží,a skoro všechno je probrané.

Tímto neříkám vůbec sem nepsat,ale najít si správné téma,a v něm pokračovat,a není problém Very Happy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

No keby sme mali také C5 II.generácie tých príspevkov by bolo na jednu ruku.... Very Happy
Ale inak súhlasím s moderátormi aj ja som tu založil pár tém ktoré sú tu rozobrané X krát, no to bolo na začiatku mojej púte... Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)