Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pomoc...

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnny159987



Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Vysoké Mýto

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:49 pm    Předmět: pomoc... Citovat

Ahoj všem..chtěl bych se zeptat jestli vite o nejakých tunerskych věcech na Citroen Xantia 1.8 16V..a chtel bych se zeptat jaky největší kola na tuto xantii nacpu..děkuji předem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Pokud seš ''TUNER'' kup si lopatu a zahrab se metr pod zem a než začneš zasirat forum zkus si ho přečíst rozmer kol se tu řešil kolikrat a tuning taky. Evil or Very Mad
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

Ale no tak mevi, každej jsme nějakej, jednomu se líběj holky, jinýmu vdolky a někdo je holt tuner, no Wink
P.S. To neznamená, že jak ty kola tak i nějaký to tunění tu není...
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 6:15 am    Předmět: Citovat

Mamute mě tuning nevadí ale to že je tu vsechno 1000x napsany kirkiz si da praci s tim že udela video jak hledat co lidi zajima než si sobecky založej nove naprosto zbytecne tema a pořad jsou tu taci co na to kašlou jak na placatej kamen a misto aby četli a neco se dozvedeli tak z lenosti přidávaj nová vlakna pak se nemužou divit že nic nenajdou když je tu toho tolik. Navrhuji zpoplatnit zakládaní novejch vlaken nic jineho lidi nedonuti hledat.
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dukoz



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: okr. Přerov

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 7:26 am    Předmět: Citovat

Nechci do toho moc kecat, ale zpoplatnění bude mít opačný efekt........ Začnou do elektra cpát disky, tuning atd. .......Spíš by mohlo být řešení založit žebříček s uživateli, co mají nejvíce příspěvků "mimo mísu" a vyvěsit na úvodní stránce! Hned by každý návštěvník viděl, kdo nečte a jen zakládá a zakládá a no jak se to řekne - jo - zakládá......
_________________
X2 2.0HDi Break Exclusive, plná výbava bez bufiku a vyhřívaných sedaček, 1999 5,79 l / 100 km
Favorit LSe ecotronic 6,8 l / 100 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

Myslím, že ani jedno řešení by nemělo moc význam, nebo lidé, kteří založí takovéto téma sem přijdou jednorázově, aniž by něco přečetli sem hodí nové téma, vypadnou a zapomenou na to, že někdy nějaký xantiaclub vůbec kdy byl. Vzpomenou si zas až budou něco potřebovat a opět založí zbytečný topic.

Jinak, aby to nedopadlo nějak takto:
kód:
http://majk.unas.cz/autotuning.mp3
Laughing Laughing Laughing Very Happy

Rozhodně to stojí za poslech. Smile
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johnny159987



Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Vysoké Mýto

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 9:07 am    Předmět: .. Citovat

Mevi promin ze sem se na neco ptal ale ja sem si cetl o kolách i o tunerskych vecech..ale kdyz sem sem mohl dat tema chtel jsem se zeptat primo na tyto veci aby mi nekdo primo poradil a ne ze me serve..ale jinac dekuji..asi sem 1000tej clovek co se na toto pta..ale chtel jsem vedet jesi sou na xantii tunersky veci nic extra jen tak neco..cekal jsem spis "jo sou tunersky veci a odkazy"atd.mno nic tak pardon ale ptal jsem se xantii mam teprv 1 mesíc..tak o toho az tak moc nevim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 10:11 am    Předmět: Citovat

Existují. Např. Musketier.

kód:
http://www.musketier.com/index.php?site=products&car=1&model=classic&mod=XA


Ale jelikož na Citroeny s hydrou je obecně málo dílů, Musketier si za to nechá velice rád zaplatit. Proto si lidé, pokud takové auto chtějí upravovat, upravují většinou samodomo výrobou.

Pokud si zadáš např. do Googlu Xantia Tuning, vyjede Ti hafo odkazů.

Neboj se Googlu, Google je Tvůj kamarád.

Třeba ta kola se tu probírala. Např. v sekci Kola a rozměry. Jsou toho jen dvě stránky plné informací, které Ti bohatě stačí. Navíc, litých kol existuje hafo druhů a firem a je čistě na tobě, která si tam vybereš.

Třeba i takováhle, když Ti to udělá radost:


_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE



Naposledy upravil Majk.Z dne pá září 25, 2009 10:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 10:25 am    Předmět: Re: .. Citovat

Johnny159987 napsal:
Mevi promin ze sem se na neco ptal ale ja sem si cetl o kolách i o tunerskych vecech..ale kdyz sem sem mohl dat tema chtel jsem se zeptat primo na tyto veci aby mi nekdo primo poradil a ne ze me serve..ale jinac dekuji..asi sem 1000tej clovek co se na toto pta..ale chtel jsem vedet jesi sou na xantii tunersky veci nic extra jen tak neco..cekal jsem spis "jo sou tunersky veci a odkazy"atd.mno nic tak pardon ale ptal jsem se xantii mam teprv 1 mesíc..tak o toho az tak moc nevim..


Z toho si nic nedelej klidne se ptej ale rozmáhá se tu že sem chodi hafec nováčku co jsou liný číst. nikomu s nicim neporadí založí nové tema a už se tu ani neukažou. Na 99% otazek tu najdeš odpověd a když ne zeptej se v připbližne podobném vlaknu takové tu najdeš na 100% čim víc vlaken tu bude tim to tu bude nepřehlednější už ted si lidi stežujou že nemužou neco najit pač je tady toho tolik. A nedej bože až to jednou spadne jako ted nedavno citroeny a budem uplne nahrany...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)